Biznes i finanse

Bezpieczny i wygodny – wymiana walut bez rejestracji w InternetowyKantor.pl!

Jeśli szukasz szybkiego, łatwego i bezpiecznego sposobu na wymianę walut, z InternetowyKantor.pl masz to! Nowa usługa „Wypróbuj bez rejestracji” od InternetowyKantor.pl pozwala na skorzystanie z usług serwisu bez konieczności zakładania konta – szybko i wygodnie!

Teraz wszyscy użytkownicy – zarówno indywidualni, jak i biznesowi – mogą wymieniać walutę w błyskawiczny sposób, bez konieczności zakładania konta w serwisie InternetowyKantor.pl. Dzięki tej nowej usłudze, jaką jest „Wypróbuj bez rejestracji”, można szybko i bezpiecznie wymieniać waluty w ramach euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego i funta brytyjskiego. To znaczący postęp, który zapewnia użytkownikom większą wygodę i elastyczność w korzystaniu z naszych usług.

Klienci mogą korzystać z usługi „Wypróbuj bez rejestracji”, dzięki której mogą wymienić do 900 euro (lub równowartość tej kwoty w innych walutach) w ciągu 12 miesięcy, maksymalnie 3 transakcje. Wpłaty są bezpieczne i szybkie dzięki obsłudze kart płatniczych, BLIK, Przelewy24 oraz Google Pay. To wygodne rozwiązanie pozwala wymienić walutę bez wychodzenia z domu.

„Wprowadzenie usługi >>Wypróbuj bez rejestracji<< to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom jeszcze większej swobody i wygody podczas korzystania z naszego serwisu. Chcemy, aby wymiana walut była prostsza i bardziej dostępna dla wszystkich. Liczymy, że szybka wymiana walut bez formalności będzie cieszyła się dużą popularnością zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani wymianą walut, do wypróbowania InternetowyKantor.pl już dziś” – mówi Joanna Wagner, Project Manager w InternetowyKantor.pl.

Użytkownicy naszego serwisu mogą teraz korzystać z nowej funkcjonalności Transakcji Okazjonalnych. Dzięki niej, dokonanie wymiany nie wymaga zakładania konta ani podawania zbędnych danych. Proces przebiega w bardzo szybki i prosty sposób, dzięki czemu użytkownik nie traci czasu na rejestrację. Możliwość dokonania transakcji w kilka minut to duży komfort dla użytkowników.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM