Biznes i finanse

Jak oszczędzać na podróżach służbowych z LOT-em

Czy jesteś przedstawicielem biznesu szukającym sposobu na obniżenie kosztów podróży służbowych? PLL LOT zaprasza Cię na bezpłatny webinar 30 czerwca o godzinie 11:00, w trakcie którego poznasz sposoby na zminimalizowanie wydatków związanych z podróżami służbowymi. Do zobaczenia!

LOT dla Firm oferuje przedsiębiorcom i ich pracownikom wyjątkowe doświadczenia związane z podróżami. Uczestnicy programu otrzymują wyjątkowe nagrody za przeloty, a także możliwość wymiany punktów na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału w webinarium, podczas którego przedstawimy szczegóły programu i wyjaśnimy korzyści płynące z jego uczestnictwa.

Podczas webinaru wystąpią Tatiana Kultysheva (manager PLL LOT), Marta Kucharska (specjalista ds. programów lojalnościowych w PLL LOT), Magda Kalinowska (specjalista ds. handlowych w PLL LOT) i Monika Rybak (dyrektor ds. kluczowych klientów w Travelbank).

Zarejestruj się w programie LOT Dla Firm podczas webinaru i otrzymaj 2 000 punktów jako Startowy Pakiet Punktów. Dodatkowo, możesz skorzystać z okazji i naliczyć punkty za swoje podróże z PLL LOT w ciągu ostatnich 6 miesięcy.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM