Nauka i technologie

Biogent: Skuteczna Ochrona Przed Uciążliwymi Komarami

Ekstremalne upały w lecie mogą stanowić problem dla wielu ogrodów. Biogents oferuje szeroką gamę produktów, które pomogą zredukować liczbę komarów we własnym ogrodzie. Te zrównoważone i naturalne produkty skutecznie zwalczają komary, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim ogrodem bez obaw o ukąszenia.

Odkryj pełną treść informacji prasowej, która zawiera multimedia, odwiedzając https://www.businesswire.com/news/home/20230627817094/pl/.

Sezon letni może oznaczać koniec nieprzyjemnego bzyczenia komarów. Firma Biogents pracuje od ponad 17 lat nad rozwiązaniami, których skuteczność została naukowo udowodniona. Jeśli obszar jest wyposażony w produkty Biogents, odnotowuje się aż 85% mniejszą liczbę ukąszeń.

„Badając zachowanie komarów i to, co skłania je do odżywiania się krwią, firma Biogents była w stanie opracować odpowiednie pułapki. Technologia ta opiera się na naśladowaniu ludzkiego zapachu w celu zwabienia komarów bez użycia środków owadobójczych, a następnie ich schwytania. Celem Biogents jest zapewnienie najlepszej ochrony przed wszystkimi gatunkami komarów” – Agnieszka Kanclerz, Regional Marketing Manager CER.

Ponadto, Biogents oferuje ekologiczne rozwiązania, które są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i pożytecznych owadów:

– Pułapki na komary Biogents nie zawierają środków owadobójczych, co oznacza, że złapane komary samoistnie wysychają i mogą zostać wyrzucone do kompostu.

– Nie przyciągają owadów zapylających, motyli ani innych owadów ważnych dla równowagi ekosystemu.

– Ponadto, sztuczny zapach ludzkiej skóry, wykorzystywany jako atraktant, jest opracowany i opatentowany przez firmę Biogents, co oznacza, że nie zakłóca naturalnego środowiska.

– Dodatkowo, BG-Timer umożliwia określenie godzin włączenia pułapki, a tym samym ograniczenie zużycia CO2.

Użyj pułapki Biogent już dziś, aby cieszyć się latem bez ukąszeń komarów!

BG Mosquitaire + BG Booster CO2 to idealne rozwiązanie dla twojej przestrzeni życiowej. Ich zastosowanie pozwala kontrolować jakość powietrza w twoim domu, a połączenie z systemem BG Booster CO2 umożliwia szybszy wzrost roślin. Ten zestaw pozwoli Ci cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem w pomieszczeniu.

BG Mosquitaire + BG Booster CO2 to doskonały sposób na połączenie się z naturą i zapewnienie zdrowia i dobrego samopoczucia. Ten zestaw dostępny jest od 1381zł.

SBM Life Science również współpracuje z wieloma instytucjami oraz organizacjami na całym świecie, aby wzmocnić swoje oddziaływanie na środowisko.

BG Mosquitaire + BG Booster CO2 to doskonały sposób na uzyskanie zdrowego środowiska w twoim domu. Zestaw zawiera Mosquitaire, który usuwa alergeny i szkodliwe substancje z powietrza, a także BG Booster CO2, który zwiększa wzrost i wygląd roślin. Przy wykorzystaniu tego zestawu unikniesz wielu alergenów i zwiększysz jakość powietrza w swoim domu.

Dzięki SBM Life Science możesz łączyć się z naturą poprzez wybór produktów, które ułatwiają zarządzanie środowiskiem. Produkty SBM Life Science są projektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, aby zapewnić Ci zdrowie i jakość życia.

SBM oferuje swoim klientom i konsumentom innowacyjne i zrównoważone rozwiązania i usługi, które wspierają ich ogrody, przestrzenie życiowe i rośliny. Firma oferuje produkty, które chronią, odżywiają i pielęgnują, w tym nasiona, glebę, trawniki oraz skuteczne środki do zwalczania szkodników i komarów. Dzięki SBM konsumenci mogą odżywiać, upiększać, utrzymywać i chronić swoje przestrzenie życiowe.

SBM Life Science w Europie oferuje szeroką gamę produktów pod szeregiem swoich flagowych marek, takich jak Protect Home®, Protect Garden®, Solabiol® i Biogents – wiodący producent naturalnych produktów w Francji od 2001 roku. Dodatkowo, marki lokalne, takie jak NutriOne®, Phostrogen® i Stroller®, cieszą się dużym powodzeniem w poszczególnych krajach.

SBM Life Science stanowi niezbędny element amerykańskiego rynku ogrodniczego, oferując innowacyjne produkty, takie jak BioAdvanced® i Natria®, które są znane z ich cech organicznych i skutecznych rozwiązań do pielęgnacji roślin.

SBM Life Science udowodniło swoją wartość w 2022 r., kiedy zdobyło certyfikat Great Place To Work® na całym kontynencie europejskim. Firma została również wyróżniona jako Dostawca Roku w ramach konkursu JardinPlus® 2022 we Francji, została doceniona przez kupujących z sektora detalicznego.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM