Biznes i finanse

Telewizor laserowy Hisense L9H – Niezrównana jakość obrazu w dużym formacie

Capitea ogłosiła przyspieszenie wypłaty raty układowej nr 7, która obejmie ponad 10 tysięcy wierzycieli. Wszystkie płatności zostaną zrealizowane od 11 lipca br. i przyniosą wierzycielom kwotę 34,5 mln zł.

QINGDAO, Chiny, 3 lipca 2023 r. /PRNewswire/ — Telewizor laserowy Hisense L9H został wyróżniony przez portal Tom’s Guide jako „Najlepszy telewizor z dużym ekranem” w tegorocznym rankingu telewizorów. Ten wyjątkowo kompaktowy model umożliwi Ci cieszenie się dużym ekranem bez konieczności poświęcania dużej ilości wolnego miejsca na ścianie.

Tom’s Guide Awards to ranking najbardziej wydajnych i najlepszych produktów z wielu różnych kategorii. Zespół ekspertów i redaktorów portalu przetestował i zrecenzował setki urządzeń i usług w ciągu ostatniego roku, aby pomóc Ci wybrać najlepszą opcję.

Najnowszy telewizor laserowy z serii Hisense L9 z silnikiem laserowym o ultrakrótkim rzucie przynosi niesamowity poziom doświadczania z wyświetlanego obrazu. Potrójny laser oferuje niezrównane 3000 ANSI lumenów jasności i współpracuje z technologiami Dolby Vision HDR oraz Google TV, ATSC 3.0 i WiFi 6e, aby dostarczyć użytkownikom najlepszych możliwych treści cyfrowych. Ponadto, ekran ALR z wysokim współczynnikiem odbicia zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i doskonałą jasność w każdych warunkach oświetlenia, co zostało docenione przez redaktorów Tom’s Guide, którzy wskazali go jako jeden z najlepszych telewizorów na rynku.

Hisense dąży do zapewnienia milionom rodzin na całym świecie produktów wysokiej jakości i innowacji technologicznych, umożliwiających użytkownikom czerpanie doskonałych wrażeń. Jego globalny zasięg i zrównoważony rozwój sprawiają, że firma wyraźnie wypływa na szczyt, stając się światowym liderem i pierwszorzędnym przedsiębiorstwem.

Telewizory laserowe Hisense są wyjątkowe w swojej klasie – oferują one najwyższą jakość kina domowego z mniejszą szkodliwością dla oczu i niższym zużyciem energii. Nowe technologie laserowe i ultrakrótkie rzuty zapewniają wyjątkowe wrażenia i wygodę podczas oglądania. W okresie od stycznia do maja Hisense zanotowało imponujący wzrost sprzedaży zagranicznej swoich telewizorów laserowych wynoszący 54,2% w porównaniu do poprzedniego roku, a wszystko wskazuje na to, że wzrost ten będzie utrzymywał się w przyszłości.

Hisense jest znany z wysokiej jakości swoich produktów. Firma zaopatruje swoich klientów w najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić im optymalne doświadczenie użytkowania. Hisense oferuje szeroki wybór produktów, w tym telewizory, lodówki, pralki, telefony komórkowe i inne urządzenia.

Hisense wyróżnia się wśród innych producentów technologii swoją zaawansowaną technologią i wytrzymałymi produktami. Dzięki zastosowaniu wielu innowacji i innowacyjnym rozwiązaniom firma zyskała sobie szacunek klientów na całym świecie. Hisense oferuje wyjątkowe produkty w przystępnych cenach.

Hisense jest szybko postępującą marką, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Firma kontynuuje zaawansowanie swoich technologii i rozszerza swoją ofertę produktów, aby zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania swoim użytkownikom. Hisense stawia na jakość, innowacyjność i wydajność swoich produktów, co czyni z niej wiodącego producenta technologii na całym świecie.

Hisense jest wyjątkowym producentem technologii, oferującym wysoce innowacyjne produkty w przystępnych cenach. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które zapewniają swoim użytkownikom najwyższą jakość. Wraz z rosnącym popytem na technologię Hisense zapewnia swoim klientom wyjątkowe doświadczenia użytkowe i innowacyjne rozwiązania.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM