Ludzie i kultura

Marzeń „Pomagając Marzyć: Raceandrsquo;nandrsquo;Raise wspiera Fundusz Stypendialny Horyzonty Marzeń

Ta charytatywna akcja spotkała się z ogromnym wsparciem wśród uczestników, a także kibiców i partnerów biznesowych. Łącznie udało się zebrać 31 000 złotych, które zostaną przekazane Fundacji EFC.

Zespół Logicor i jego partnerzy biznesowi bardzo dumni są z tego, że mogli wesprzeć program stypendialny Horyzonty Fundacji EFC. Te środki zostaną przeznaczone na wsparcie młodych ludzi w ich dążeniach do osiągnięcia wyższych celów edukacyjnych i zawodowych.

Środki zebrane w tej charytatywnej akcji stanowią wsparcie dla programu stypendialnego Fundacji EFC i umożliwią jego szersze wykorzystanie przez młode osoby w Polsce.

Logicor i ich partnerzy biznesowi, wspólnie z Fundacją EFC, z przyjemnością przedstawiają „Race’n’Raise” – charytatywny wyścig kolarski, który udało się zorganizować dzięki wsparciu wielu osób. Łącznie udało się zebrać 31 000 złotych, które zostaną przekazane na program stypendialny Horyzonty Fundacji EFC.

Celem akcji było zbieranie funduszy na wsparcie młodych ludzi w ich dążeniach do osiągnięcia wyższych celów edukacyjnych i zawodowych. Środki te zapewnią szerszą możliwość korzystania z programu i zapewnią młodym ludziom szansę na osiągnięcie sukcesu.

Logicor i ich partnerzy biznesowi są dumni z udziału w tej szlachetnej akcji i wspierania Fundacji EFC. Wszystkim, którzy włączyli się w „Race’n’Raise”, serdecznie dziękujemy!

Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego, dzięki programowi Horyzonty, wspiera młodych ludzi z małych miejscowości, którzy pragną kontynuować edukację w szkole średniej w dużym mieście. Stypendium Horyzonty zapewnia finansowanie całego okresu nauki w szkole średniej. Poza tym, Fundacja oferuje wsparcie finansowe w zakresie rozwoju pasji i zainteresowań, w tym pokrycie kosztów związanych z nauką języka i opłaceniem egzaminów na certyfikaty.

Aleksandra Saczuk, prezeska zarządu Fundacji EFC, powiedziała: „dzięki inicjatywom, takim jak wyścig Race’n’Raise zorganizowany przez Logicor, organizacje non-profit współpracujące z biznesem mogą wspierać ważne inicjatywy charytatywne. Dzięki zaangażowaniu zespołu Logicor oraz partnerów biznesowych tej firmy zebrane środki pozwolą nam wesprzeć konkretnych młodych ludzi, pokryć koszty ich rocznego stypendium, które umożliwi im naukę i rozwój w liceum w Polsce”.

Zespół Logicor wraz z partnerami biznesowymi zebrał 31 000 złotych na program stypendialny Horyzonty Fundacji EFC.

Logicor po raz drugi zorganizował charytatywny wyścig kolarski – „Race’n’Raise”. Trasa wyścigu przebiegała przez serce Borów Tucholskich i miała długość 300 km. Za każdy kilometr pokonany przez pojedynczego uczestnika Logicor zobowiązał się do przekazania pięciu złotych na program stypendialny Horyzonty Fundacji EFC.

Program stypendialny Horyzonty ma na celu wsparcie młodych ludzi z małych miejscowości, którzy chcą dalej się uczyć i rozwijać swoje zainteresowania w wymarzonej szkole średniej w dużym mieście. Stypendium obejmuje cały okres nauki w szkole średniej oraz wsparcie finansowe na szkołę językową i egzaminy na certyfikaty.

Michał Ptaszyński, Country Manager w Logicor Polska powiedział: „bardzo cieszymy się, że nasza inicjatywa charytatywna Race’n’Raise tak dynamicznie się rozwija i umożliwia nam udział w kolejnych inicjatywach. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszym tradycyjnym wyścigu. To doskonały przykład imprezy biznesowej łączącej sport i działalność charytatywną”.

Logicor to lider w dziedzinie zarządzania i dostarczania wysokiej jakości usług dla obiektów logistycznych i centrów dystrybucyjnych w Europie. Na dzień 31 grudnia 2021 roku firma dysponowała portfelem 598 wysokiej jakości obiektów, o łącznej powierzchni najmu 13,7 miliona metrów kwadratowych, rozmieszczonych na strategicznych rynkach logistycznych w Europie. Logicor posiada biura w Londynie i Luksemburgu.

Fundacja EFC jest jednym z największych partnerów w tworzeniu i wspieraniu równego dostępu do wysokiej jakości edukacji. Od 13 lat wspiera dzieci, młodzież, nauczycieli i nauczycielki z całej Polski. Inicjuje i wspiera projekty edukacyjne, wzmacnia szkoły poprzez tworzenie przyjaznych środowisk do wszechstronnego rozwoju uczestników, a także promuje postawy zaangażowania społecznego. Fundacja EFC powstała z inicjatywy przedsiębiorcy i filantropa Andrzeja Czerneckiego, imienia jego ojca Romana Czerneckiego, wyjątkowego nauczyciela i organizatora. Obecnie Fundację prowadzą jego synowie – Igor i Andrzej Czerneckich.

Fundacja EFC od 13 lat wspiera edukację w Polsce. Jest to jedna z największych fundacji rodzinnych w naszym kraju, której celem jest stworzenie równych szans w dostępie do jakościowej edukacji dla dzieci, młodzieży i nauczycieli. Fundacja wspiera projekty edukacyjne, tworzy przyjazne środowisko do wszechstronnego rozwoju, a także promuje postawy zaangażowania społecznego. Założycielem Fundacji jest Andrzej Czernecki, a obecnie zarządza nią jego syn, Igor i Andrzej Czerneckich. Więcej na: www.logicor.eu


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM