Biznes i finanse

KREISEL Electric – Przyznany zaszczytnym nagrodą Frost andamp; Sullivan za liderstwo w dziedzinie technologii umożliwiających

KREISEL Electric, lider światowej technologii bateryjnej, został uhonorowany prestiżowym nagrodą Frost & Sullivan Enabling Technology Leadership Award w sektorze baterii EV w 2023 roku. Ta szacowna nagroda podkreśla wyjątkowe zasługi firmy w rozwoju mobilności elektrycznej oraz jej znaczącą pozycję jako lidera technologicznego, dzięki strategicznym partnerstwom, które zrewolucjonizowały europejski rynek baterii EV.

Nagroda lidera technologii umożliwiających Frost&Sullivan w 2023 roku świętuje wizjonerskie firmy, które wykazały wybitną innowacyjność, specjalistyczną wiedzę i wpływ na rynek w sektorze technologii samochodów elektrycznych. Bezwarunkowa zaangażowanie w doskonałość i przełomowe osiągnięcia przyczyniły się do wyprzedzenia firmy na czele branży, co czyni tę nagrodę zasłużoną.

„We are delighted to be recognized by Frost & Sullivan with the Enabling Technology Leadership Award,” said Markus Kreisel, Managing Director at KREISEL Electric. „This accolade is a testament to our unwavering commitment to delivering resilient and safe battery solutions that meet the evolving needs of our customers across various industries.”

KREISEL Electric cieszy się globalną sławą dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom chłodzenia przez zanurzenie, wytrzymałym systemom baterii oraz modułowej konstrukcji baterii. Łącząc swoje doświadczenie w inżynierii, projektowaniu i produkcji, KREISEL Electric ugruntowuje swoją pozycję jako kluczowego gracza na rynku baterii do pojazdów elektrycznych, aby przyspieszyć transformację krajobrazu pojazdów elektrycznych.

KREISEL Electric jest ceniony na całym świecie za swoje innowacyjne rozwiązania dotyczące chłodzenia przez zanurzenie, odporne systemy baterii i modułową konstrukcję baterii. Poprzez wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia w zakresie inżynierii, projektowania i produkcji, KREISEL Electric wzmacnia swoją pozycję jako ważnego gracza w rynku baterii do pojazdów elektrycznych, aby przyspieszyć przemianę świata pojazdów elektrycznych.

Od momentu założenia w 2014 roku, firma KREISEL Electric w Rainbach w Austrii jest cenionym światowym liderem w dziedzinie technologii baterii. KREISEL Electric wykorzystuje najnowsze technologie litowo-jonowe do opracowywania najnowocześniejszych produktów bateryjnych dla różnych branż, w tym morskich, przemysłowych, pozamiejskich, komercyjnych i stacjonarnych. Skoncentrowany na bezpieczeństwie, wydajności i trwałości, KREISEL Electric ma na celu wniesienie znaczących kontrybucji do postępu elektrycznej mobilności, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku pojazdów elektrycznych.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: https://www.kreiselelectric.com/whitepaper/fs-enabling-technology-leadership-award-report/, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM