Biznes i finanse

Solar „Partnerstwo w zakresie energii słonecznej między XCMG Machinery a Martifer Solar

Fundacja KGHM Polska Miedź właśnie ogłosiła program wsparcia dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej w całej Polsce. Program oferuje dofinansowanie do kwoty pięciu milionów złotych, które mogą zostać wykorzystane na zakup sprzętu. Poprzez zapewnienie lepszego sprzętu strażom pożarnym, program ten ma na celu zwiększenie ich skuteczności w ochronie zdrowia, życia i mienia Polaków. Aplikacje mogą zostać złożone do września.

XCMG i Martifer podpisały porozumienie w sprawie współpracy, które ma na celu wdrożenie innowacyjnych technologii sanitarnych i opartych na nowych źródłach energii w Portugalii. Porozumienie zostało podpisane w XUZHOU w Chinach, 10 lipca 2023 roku, a XCMG, jako jeden z największych producentów maszyn budowlanych na świecie, wyraziło swoje zaangażowanie w promocję postępu technologicznego w dziedzinie budownictwa i nowej energii w Portugalii.

Uroczystość złożenia podpisów pod współpracę między Chinami a Portugalią zgromadziła wyjątkowych gości – Zhao Bentang, ambasadora Chin w Portugalii, Liu Jiansen, wiceprezesa XCMG i dyrektora generalnego XCMG Import and Export Co., Ltd. oraz Jorge Martinsa, dyrektora generalnego Martifer.

„XCMG będzie wytrwale kroczyć drogą międzynarodowego zrównoważonego rozwoju i zajmie czołową pozycję w obszarze ograniczenia emisji dwutlenku węgla i promowania planu działania na rzecz niskoemisyjnej przyszłości. Martifer jest uznaną na portugalskim rynku firmą zajmującą się budową konstrukcji metalowych i odnawialnymi źródłami energii, a nasza współpraca wprowadzi większą liczbę ekologicznych, zrównoważonych i wysoko wydajnych produktów opartych na nowych źródłach energii na rynek portugalski, wspierając jeszcze bardziej lokalny wzrost gospodarczy” – stwierdził Liu Jiansen.

Jorge Martins zauważył, że XCMG, jako jeden z najważniejszych producentów maszyn budowlanych na świecie, jest szeroko uznawanym liderem w Europie. Firma wyraziła swoje przekonanie, że jej struktura branżowa i sieć dystrybucji w Europie przyczyni się do zrównoważonego rozwoju. W świetle tego, Martifer skorzystał z okazji i połączył siły z XCMG, aby umożliwić szybszy rozwój w Portugalii.

Wskazując na znaczenie współpracy pomiędzy spółkami XCMG i Martifer, Zhao podkreślił, że jest to kolejny ważny krok w kierunku realizacji Inicjatywy Pasa i Szlaku oraz wzmocnienia handlowych relacji pomiędzy Chińską Republiką Ludową i Portugalią.

XCMG w ostatnich latach z powodzeniem rozpoczęło swoją działalność na europejskim rynku. Na niedawno zakończonych Ogólnokrajowych Targach Rolniczych w Portugalii („FNA23”, 69th Feira Nacional de Agricultura Feira do Ribatejo), firma oferowała siedem różnych modeli koparek, wszystkie spełniające normy emisji spalin Euro 5 oraz wymogi znaku CE. Doświadczeni przedstawiciele XCMG zostali przywitani z entuzjazmem, a koparki XE18E, XE19E, XE20E, XE27E, XE35E, XE55E oraz XE80E wyprzedano w ciągu pierwszej godziny działania targów. W ofercie produktów XCMG znalazły się zaawansowane technologie i najwyższa jakość, które przyciągnęły licznych nabywców.

Koparki zostały wyposażone w silniki Kubota lub Yanmar zapewniające moc i wydajność. Modele oznaczone symbolem XE27E lub wyższym są wyposażone w linie hydrauliczne AUX 1 i AUX2, wyposażone w no-tail lub short-tail, które zapewniają wszechstronność potrzeb Klientów. Układ hydrauliczny i zawieszenie siedzenia zaoferują wygodny komfort, a precyzyjne manewrowanie pozwoli na wykonywanie wszelkich zadań.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy odwiedzić stronę http://en.xcmg.com/en-ap/. Na tej stronie znajdziesz także zdjęcie przedstawiające podpisanie Memorandum Współpracy między XCMG Machinery a Martifer.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami i ofertami naszych partnerów, które mogą pomóc twojej firmie w rozwoju. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wglądu w nasze portfolio produktów i usług.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM