Biznes i finanse

Elitarna rywalizacja, czyli jak wykorzystać Vantage do maksimum

PORT VILA, Vanuatu, 10 lipca 2023 /PRNewswire/ — Firma Vantage zaprasza wszystkich traderów do udziału w Vantage Live Trading Competition [1], gdzie do wygrania jest łączna kwota 50 tysięcy dolarów. Ten ekscytujący konkurs pozwoli wyjątkowym handlowcom sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć wysoką nagrodę główną w wysokości 20 tysięcy dolarów. Nie przegap okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w świecie handlu.

Vantage jest wielokrotnie nagradzanym działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi. Wszystkim traderom życzymy powodzenia w konkursie.

Udział w rywalizacji jest dostępny dla wszystkich od 1 sierpnia do 30 września 2023 r. Uczestnicy będą rywalizować o procentowy wzrost kapitału własnego na koncie Vantage. Dwudziestu najlepszych traderów otrzyma nagrody, a dla najlepszego z nich przewidziana jest główna nagroda pieniężna w wysokości 20 tysięcy dolarów.

Zapraszamy traderów z całego świata do wzięcia udziału w Vantage Live Trading Competition, która jest idealną okazją do wykazania swoich umiejętności handlowych. Nagroda za sukces finansowy to tylko jedna z korzyści, jakie można osiągnąć biorąc udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Równie ważne jest docenienie wytrzymałości i precyzyjności tradingowych uczestników – powiedział Marc Despallieres, dyrektor ds. strategii i handlu w Vantage.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które połączy w sobie emocje związane z dokonywaniem transakcji handlowych na żywo z zabawą w stylu gier e-sportowych. Przedstawione wyniki będą regularnie aktualizowane, aby uczestnicy mogli monitorować swoje postępy. Będzie to doskonała okazja dla profesjonalnych traderów, by wykazać się swoim doświadczeniem i zmierzyć się z innymi w walce o zwycięstwo i cenne nagrody.

Jeśli masz ochotę wziąć udział w naszym wyścigu, masz czas na rejestrację do 22 września 2023 r.! Zarejestruj się już dziś, aby mieć czas na przygotowanie się do wyścigu, który wystartuje 1 sierpnia. Nie przegap swojej szansy na wzięcie udziału w ekscytującej rywalizacji!

Uczestnictwo w Konkursie jest dostępne tylko dla osób mieszkających w krajach, które spełniają wymogi określone na stronie https://www.vantagemarkets.com/en-ph/promotion/live-trading-competition/. Aby się zakwalifikować, należy spełniać wszystkie wymagania określone w niniejszych zasadach i warunkach.

Vantage jest wiodącym brokerem, który oferuje niezawodne usługi handlowe dla inwestorów i traderów na całym świecie. Dzięki naszemu profesjonalnemu personelowi i zaawansowanym technologiom, Vantage jest w stanie zaoferować swoim klientom bezpieczne i wiarygodne platformy do handlu wszystkimi dostępnymi na rynku instrumentami finansowymi.

Vantage oferuje szeroką gamę produktów i usług finansowych, umożliwiając traderom i inwestorom na całym świecie szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do rynków finansowych. Nasz zespół specjalistów może pomóc zidentyfikować odpowiednie instrumenty dla Państwa potrzeb inwestycyjnych, aby zapewnić optymalne zarządzanie środkami.

Vantage oferuje swoim klientom zaawansowane narzędzia i technologie, które pomagają w handlu i inwestowaniu. Jesteśmy dumni z naszych usług i zobowiązani do zapewnienia klientom najlepszych możliwych doświadczeń związanych z inwestowaniem. Nasz zespół specjalistów zawsze jest gotowy do pomocy, aby zapewnić klientom korzyści z handlu na wszystkich dostępnych rynkach.

Vantage to wiodący i wiarygodny broker, który stawia na rozwój klientów i oferuje im narzędzia, które ułatwiają i umożliwiają inwestowanie. Nasza platforma jest zoptymalizowana do wygodnego korzystania i oferuje wygodny dostęp do rynku z dowolnego miejsca na świecie. Oferujemy szeroki wybór instrumentów finansowych i bezpieczne transakcje, które pomogą Państwu osiągnąć swoje cele inwestycyjne.

Vantage to firma z ponadtrzynastoletnim doświadczeniem na rynku. Proponujemy zaufany ekosystem transakcji oraz nowoczesną, przyjazną dla użytkownika platformę, pozwalającą na skorzystanie z szerokiego wachlarza opcji transakcyjnych. Aby to uzyskać, pobierz naszą nagradzaną aplikację mobilną ze sklepu App Store lub Google Play.

1. Przygotuj się na wykorzystanie szans rynkowych i skuteczne handlowanie za pomocą @vantage.

2. Korzystaj z narzędzi, które oferuje @vantage, aby zwiększyć swoje szanse na odniesienie sukcesu na rynku.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM