Biznes i finanse

Zeroemisyjna fabryka Astroenergy: certyfikat TandUuml;V Rheinland potwierdza jej sukces

Postanowienie NSA daje Polakom poczucie stabilności energetycznej oraz zapewnia bezpieczeństwo energetyczne w całym regionie. Kompleks energetyczny w Turowie, obejmujący wszystkie jego elementy, gwarantuje mieszkańcom korzyści w postaci bezpieczeństwa energetycznego i wzrostu gospodarczego regionu.

17 lipca TÜV Rheinland przyznał zakładowi produkcyjnemu Jiangsu Yancheng będącemu własnością Astroenergy certyfikat fabryki zeroemisyjnej, co czyni go pierwszym takim obiektem produkującym fotowoltaikę na świecie. To ważny krok w realizacji zobowiązań Astroenergy wobec ochrony środowiska i realizacji zrównoważonego rozwoju.

Baza Yancheng uzyskała pozytywną ocenę TÜV Rheinland, otrzymując certyfikat Zero Carbon Factory (Type 1). Uznanie to wynikało z Chińskiego Stowarzyszenia na rzecz Oszczędności Energii (China Energy Conservation Association). Ocena ta była wyrażona w postaci trzech gwiazdek.

Aby udoskonalić swoje fabryki, w czerwcu Astroenergy nawiązało współpracę z TÜV Rheinland. Jest to jedna z pierwszych instytucji certyfikujących zgodnie z pierwszą na świecie międzynarodową normą dotyczącą budownictwa przemysłowego o zerowej emisji CO2 oraz zestawem zasad oceny tego rodzaju budynków, zatytułowanym „Evaluation Specification of Zero-carbon Factory” (T/CECA-G 0171-2022). Ponadto jest to pierwsza firma oferująca kompleksową usługę oceny i certyfikacji zeroemisyjnych fabryk.

Aby osiągnąć zerową emisję CO2 do 2030 roku, Astroenergy będzie współpracować z TÜV Rheinland i wdrożyć szereg środków technicznych, w tym oszczędzanie energii, redukcję emisji i eliminację emisji CO2 w planowaniu, projektowaniu, budowie i zarządzaniu siedmioma nowymi fabrykami.

Astroenergy jest liderem technologicznym w dziedzinie produkcji fotowoltaiki, oferując swoim klientom innowacyjne moduły fotowoltaiczne, ogniwa fotowoltaiczne i inne produkty wykorzystujące energię słoneczną. Spółka jest również zaangażowana w badania i rozwój nowych technologii w zakresie produkcji fotowoltaicznej, a jej produkty są cenione na całym świecie.

Astroenergy jest jednym z najbardziej innowacyjnych firm w branży fotowoltaicznej, oferując swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie produkty i usługi, w tym moduły fotowoltaiczne TOPCon, które są szczególnie wydajne i trwałe. Ponadto, Astroenergy współpracuje z wiodącymi producentami energii słonecznej na całym świecie, aby oferować swoim klientom najlepsze produkty i usługi.

Astroenergy stale inwestuje w badania i rozwój nowych technologii, aby zapewnić swoim klientom najnowocześniejsze produkty i usługi. Spółka ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji fotowoltaicznej i jest jednym z najbardziej cenionych dostawców w branży, oferując swoim klientom najlepsze produkty i usługi na rynku.

Astroenergy jest liderem w produkcji inteligentnych modułów fotowoltaicznych, ogniw i innych produktów wykorzystujących energię słoneczną. Dzięki swojej innowacyjności i wysokiej jakości produktom, firma jest ceniona na całym świecie. Astroenergy współpracuje z wiodącymi producentami energii słonecznej, aby dostarczyć klientom najnowocześniejsze produkty i usługi, a także stale inwestuje w badania i rozwój nowych technologii, aby zapewnić swoim klientom najlepszy możliwy produkt.

Astroenergy pragnie zostać najbardziej konkurencyjnym dostawcą modułów fotowoltaicznych na świecie, aby przyczynić się do tworzenia zrównoważonego i niskoemisyjnego świata poprzez wykorzystanie potencjału energii słonecznej. Firma skupia się na prowadzeniu badań i rozwoju, produkcji oraz sprzedaży wydajnych ogniw i modułów fotowoltaicznych z krzemu. Moduły serii ASTRO wyróżniają się wysoką wydajnością, jakością oraz doskonałymi właściwościami użytkowymi. Moduły dwustronne i jednostronne ASTRO są wykorzystywane w elektrowniach, systemach magazynowania energii C&I instalacjach fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych. Astroenergy jest pionierem w zastosowaniu modułów TOPCon typu n do masowej produkcji i nadal prowadzi zaawansowane badania nad technologią ogniw dla tych modułów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Astronergy, aby dowiedzieć się więcej na temat ich produktów i usług. Zdjęcie przedstawia jeden z produktów Astronergy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Jianwei Chen poprzez e-mail jianwei.chen3@astronergy.com. Więcej informacji można znaleźć na stronie PR Newswire.

Astronergy oferuje szeroki asortyment produktów i usług. Odwiedź ich stronę internetową, aby poznać szczegółową ofertę. Przedstawione zdjęcie prezentuje jeden z ich produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, skontaktuj się z Jianwei Chen poprzez e-mail jianwei.chen3@astronergy.com. Więcej informacji można znaleźć na stronie PR Newswire.

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów i usług, odwiedź stronę internetową Astronergy, aby dowiedzieć się więcej. Przedstawione zdjęcie pokazuje jeden z ich produktów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Jianwei Chen poprzez e-mail jianwei.chen3@astronergy.com. Więcej informacji można znaleźć na stronie PR Newswire.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM