Biznes i finanse

Szybkie i bezproblemowe transakcje z InternetowyKantor.pl

Serwisowi InternetowyKantor.pl zawdzięczamy możliwość szybkiego i bezpiecznego przesyłania pieniędzy za granicę. Wykorzystanie przelewów typu SEPA Instant pozwala na szybkie dotarcie pieniędzy do odbiorcy w kilka sekund, co wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród użytkowników. Natychmiastowość przelewów to już standard na polskim rynku, a InternetowyKantor.pl to jedna z niewielu firm, które umożliwiają taką usługę.

InternetowyKantor.pl należy do spółki Currency One SA, która była pierwszą instytucją w Polsce, wprowadzającą SEPA Instant. Usługa ta działa już od ponad dwóch lat na Walutomat.pl, który jest serwisem związanym z InternetowyKantor.pl.

„Popularność natychmiastowych przelewów w euro galopuje – w 2022 roku widzieliśmy wzrosty zainteresowania o ponad 40% w naszym drugim serwisie wymiany walut online, stąd pojawiła się decyzja o wprowadzeniu przelewów SEPA Instant również w InternetowyKantor.pl. Wiemy, że szybkość i wygoda jest dla naszych klientów bardzo ważna” – mówi Miron Miesczak, dyrektor Partnerstw i Sprzedaży B2B.

Według raportu NBP aż 40% respondentów uważa, że usługi typu przelew natychmiastowy powinny być domyślnie dostępne w każdej sytuacji. W związku z tym, ważne jest, aby stale ulepszać takie usługi, aby zaspokajać potrzeby klientów, którzy cenią sobie wygodę i szybkość. Chociaż przelewy międzynarodowe w Europie zostały znacznie usprawnione w porównaniu do poprzednich lat, to jednak wciąż potrzebujemy nowoczesnych rozwiązań, takich jak natychmiastowy transfer środków.

InternetowyKantor.pl oferuje teraz swoim klientom jeszcze szybszy sposób wymiany walut euro – SEPA Instant. Ta innowacyjna usługa umożliwia wpłaty i wypłaty w czasie rzeczywistym, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – idealnie nadająca się do szybkiego opłacania zobowiązań, rachunków i transakcji biznesowych.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM