Biznes i finanse

Nowe Centrum operacyjne handlu detalicznego Toshiby Global Commerce Solutions – rozpoczynające działalność w Europie

Akcjonariusze Toshiba Global Commerce Solutions mogą cieszyć się z korzyści wynikających z otwarcia Centrum obsługi handlu detalicznego w Almere w Holandii, ponieważ zostaną oni nagrodzeni dywidendą w wysokości 36,15 USD za jedną akcję.

Nowe Centrum w Almere zostało zaprojektowane, aby zapewnić niezawodną obsługę najbardziej wymagającym klientom i partnerom w Europie. Wsparcie techniczne i szkolenia zostaną zapewnione w ramach całodobowej usługi wsparcia technicznego, zapewniając wsparcie w językach lokalnych.

Odkryj wszystkie multimedia związane z informacjami prasowymi tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230802228828/pl/. Prześlij swoje wrażenia i zobacz, co inni mają do powiedzenia!

Toshiba wyposażyła obiekt w najnowsze technologie i zaawansowany system zarządzania zasobami, który umożliwia optymalizację magazynowania, bieżące monitorowanie stanów magazynowych oraz konfigurowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb indywidualnych klientów i partnerów.

„Otwarcie nowego Centrum obsługi handlu detalicznego stanowi ważny kamień milowy w naszym zaangażowaniu w dostarczanie wyjątkowych usług naszym klientom w całej Europie – powiedziała Linda Scott, dyrektor wykonawczy ds. operacji europejskich w firmie Toshiba Global Commerce Solutions w Europie. – Strategiczna lokalizacja centrum operacyjnego w pobliżu Amsterdamu umożliwia dostęp do doskonałej infrastruktury i zalet logistycznych Holandii, zapewniając bliskość głównych szlaków transportowych i łatwy dostęp do międzynarodowych usług spedycyjnych. To sprawia, że jest to idealna lokalizacja do centralizacji europejskich operacji detalicznych, zwiększenia naszej efektywności operacyjnej oraz świadczenia większej liczby usług o wyższej jakości dla naszych klientów i partnerów”.

Toshiba Global Commerce Solutions zdaje sobie sprawę, że wszyscy klienci są jedyni w swoim rodzaju i mają różne potrzeby adaptacji przy wdrożeniu rozwiązań handlu detalicznego. W nowej lokalizacji klienci będą mieli okazję skorzystać z usług doświadczonego zespołu firmy Toshiba i wspólnie stworzyć dostosowane rozwiązanie wdrożeniowe, które idealnie pasuje do ich indywidualnych wymagań i planów sklepowych.

„Centrum operacyjne handlu detalicznego odgrywa kluczową rolę w strategii rozwoju naszej firmy, umożliwiając firmie Toshiba poszerzanie oferty wyspecjalizowanych usług detalicznych i zdobywanie nowych rynków – powiedział Andrew Mc Daniel, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający w Europie. – Już teraz przekonujemy się, że centrum jest w stanie zapewnić naszym klientom wydajność. Ten kamień milowy podkreśla nasze zaangażowanie w lepszą obsługę naszych klientów, usprawnienie naszych operacji i wzmocnienie naszej pozycji jako wiodącego dostawcy kompleksowych rozwiązań w sektorze rozwiązań IT dla sklepów detalicznych”.

Toshiba Global Commerce Solutions stanowi szansę dla sprzedawców detalicznych na wyprzedzanie konkurencji. Przez wspieranie elastycznej ewolucji wraz z pokoleniami konsumentów i dostosowanie się do warunków rynkowych, umożliwiamy detalistom zwiększanie widoczności i kontroli nad operacjami. Nasze usługi i rozwiązania pozwalają na budowanie, skalowanie i przekształcanie doświadczeń handlowych, które przewidują potrzeby konsumentów.

Zostań członkiem naszej globalnej społeczności, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozwiązaniach. Odwiedź commerce.toshiba.com i śledź nas na Twitter, LinkedIn, Instagram oraz YouTube.

Toshiba Global Commerce Solutions to przewaga konkurencyjna dla sprzedawców detalicznych. Nasze inteligentne, elastyczne rozwiązania i usługi zapewniają kontrolę nad operacjami i elastyczność w tworzeniu doświadczeń handlowych, które są dostosowane do zmieniających się potrzeb konsumentów.

Dołącz do naszego grona i dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej commerce.toshiba.com oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych: Twitter, LinkedIn, Instagram i YouTube.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM