Biznes i finanse

Skorzystaj z szansy wyjazdu na BlackBerry Summit!

W dniu dzisiejszym, 3 sierpnia 2023 r., BlackBerry Limited (NYSE: BB; TSX: BB) ogłosiło otwarcie rejestracji na BlackBerry Summit. Jest to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest zapoznanie uczestników z najnowszymi technologiami, które obejmują zarówno bezpieczeństwo, jak i łączność. BlackBerry Summit odbędzie się 17 października 2023 r. w hotelu Conrad New York Downtown i będzie miejscem, w którym organizacje będą mogły zapoznać się z korzyściami płynącymi z hiperpołączonego świata.

Udział w BlackBerry Summit będzie bezcenny dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowocześniejsze produkty i usługi. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami technologicznymi, a także poznać nowe możliwości wykorzystania technologii. Wydarzenie będzie dostarczać wiedzę i informacje na temat najnowszych trendów technologicznych, a także pomagać w tworzeniu silniejszych i bardziej wydajnych firm.

„Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić otwarcie rejestracji na szczyt BlackBerry Summit, który będzie wydarzeniem technologicznym roku – powiedziała Neelam Sandhu, dyrektorka BlackBerry ds. sukcesu kluczowych klientów, ds. marketingu i zrównoważonego rozwoju. – Cieszymy się, że nasi klienci i partnerzy będą mogli doświadczyć BackBerry w nowy, ekscytujący sposób. Szczyt zgromadzi czołowe postaci z branży IoT i cyberbezpieczeństwa i będzie okazją do prezentacji najnowszych innowacji BlackBerry, które wpłyną na korzystanie i zaufanie organizacji i osób na całym świecie wobec technologii cyfrowych”.

Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w wizjonerskich dyskusjach, aby poznać błyskawicznie rozwijające się technologie, które wspierają innowacje w sektorze IT i IoT. Program wydarzenia oferuje spersonalizowane doświadczenia, w tym prezentacje inspirujące, szkolenia na temat, prezentacje na żywo, spotkania przy okrągłym stole oraz możliwości nawiązywania kontaktów.

Zapoznaj się z szczegółami wydarzenia BlackBerry Summit i zarejestruj się już dziś! Odwiedź blackberry.com/summit, aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na wydarzenie.

Jeśli chcesz wspierać nasze wydarzenia, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail GlobalEvents@BlackBerry.com. BlackBerry to wiodąca na świecie firma dostarczająca rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa i poufności danych. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom zapewniamy bezpieczeństwo ponad 500 milionom punktów końcowych na całym świecie.

Firma BlackBerry ciężko pracuje nad wdrożeniem swojej wizji — tworzeniem godnych zaufania zabezpieczeń dla połączonej przyszłości. Wspierając nasze wydarzenia, pomagasz nam w osiągnięciu tego celu. Jeśli chcesz dołączyć do naszego projektu, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail GlobalEvents@BlackBerry.com.

Dziękujemy za wsparcie naszych wydarzeń. Razem tworzymy bezpieczniejszy i lepszy świat.

Aby dowiedzieć się więcej na temat BlackBerry, odwiedź stronę BlackBerry.com. W tamtym miejscu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące produktów i usług, a także możliwości kontaktu z naszym zespołem. Możesz też śledzić nasze profile społecznościowe, gdzie znajdziesz informacje o najnowszych aktualizacjach, promocjach i konkursach!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o znakach handlowych BlackBerry, odwiedź stronę BlackBerry.com. Tam dowiesz się, jakie znaki są zastrzeżone do wyłącznego użytku przez BlackBerry Limited, a jakie należą do innych podmiotów. Ponadto dowiesz się, jakie prawa i przywileje posiadają poszczególne firmy w zakresie wykorzystania tych znaków.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM