Polityka i społeczeństwo

Korzyści z Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w kontekście sportu

Jeśli jesteś miłośnikiem biegania i chcesz poznać szczegóły dotyczące unijnych naborów z nowej perspektywy finansowej, to zapraszamy Cię na 6. edycję biegu „zaBIEGaj o FUNdusze!”. Impreza odbędzie się 16 września nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Do 10 września trwać będą zapisy. Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie ma na celu promowanie projektów realizowanych w Wielkopolsce, finansowanych z Unii Europejskiej. Tegoroczna impreza wyróżnia się tym, że rozpoczęły się konkursy z nowego programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. Podczas wydarzenia będzie można zasięgnąć informacji u konsultantów Głównego Punktu Informacyjnego dotyczących szczegółów nowych naborów – jakie są warunki korzystania z nich i kto może z nich skorzystać.

Jeżeli jesteś miłośnikiem biegania, to właśnie dla Ciebie! Zgłoś się już dziś i bądź gotowy na imprezę. Zarejestruj się za pośrednictwem strony internetowej, aby wziąć udział w biegu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Maltańskim Biegu, zapisz się do 10 września. Zawody odbędą się wokół Jeziora Maltańskiego. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse do pokonania – 5,4 km lub 10,8 km. Po ukończeniu biegu uczestnicy otrzymają medal i pakiet finishera. Uczestnicy z niepełnosprawnościami będą mieli zapewnione odpowiednie warunki umożliwiające pokonanie trasy.

Jeśli chcesz wziąć udział w Maltańskim Biegu i dołączyć do innych miłośników biegania, zapisz się już dziś. Zarejestruj się na stronie internetowej i weź udział w zawodach.

Dołącz do biegu i przekonaj się, że bieganie może być fascynujące. Niezależnie od tego, czy wybierzesz 5,4 km, czy 10,8 km, każdy uczestnik będzie miał zapewnione odpowiednie warunki do udziału w biegu. Pamiątką za ukończenie biegu będzie medal i pakiet finishera.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM