Biznes i finanse

China Eastern Airlines – Nowe bezpośrednie połączenie: Szanghaj – Stambuł

China Eastern Airlines ogłasza dziś, że wprowadza nowe, bezpośrednie połączenie lotnicze pomiędzy Szanghajem a Stambułem, które zacznie obowiązywać od 28 września 2023 r. Jest to kolejne połączenie, które oferuje przewoźnik, zwiększając tym samym swoją siatkę połączeń.

Chińskie linie lotnicze wprowadzają nową trasę, łączącą Stambuł w Turcji z Szanghajem w Chinach. Będzie można odbywać loty trzy razy w tygodniu na trasie Szanghaj-Stambuł z numerem lotu MU703/704. Samoloty będą startować z lotniska Shanghai Pudong International Airport o godz. 01:30 czasu pekińskiego w każdy wtorek, czwartek i sobotę, a przyloty na lotnisku w Stambule planowane są na godzinę 08:30 czasu lokalnego. Loty powrotne ze Stambułu rozpoczynać się będą o godz. 14:00 czasu lokalnego we wtorki, czwartki i soboty, z lądowaniem na lotnisku Shanghai Pudong International Airport o 05:30 czasu pekińskiego następnego dnia.

Unikalnemu połączeniu towarzyszyć będzie przyjemne doświadczenie lotnicze. Chińskie linie lotnicze oferują luksusowe usługi, zapewniając wygodny lot i bezpieczeństwo, wszystko po to, by zapewnić podróżującym jak najlepsze wrażenia.

Stambuł to jedyne miasto na świecie, które leży na dwóch kontynentach. W 2023 roku linie China Eastern Airlines wprowadzą nowe połączenie lotnicze z Szanghaju do Stambułu, co będzie stanowić kamień milowy w rozwoju podróży lotniczych oraz stworzy możliwość wygodnego, szybkiego i bezpiecznego przemieszczania się między oboma miastami.

Harmonogram połączeń Szanghaj-Stambuł umożliwia pasażerom wygodną i sprawną podróż zarówno bezpośrednio, jak i tym, którzy chcą przesiadać się na dalsze loty. Większa liczba dostępnych połączeń i łatwiejszy dostęp do nich to niewątpliwe zalety, które są zapewniane przez ustalony harmonogram.

Pasażerowie lądujący w stolicy Meksyku, Mexico City, mają dostęp do szerokiej gamy bezpośrednich połączeń do wielu regionów Ameryki Południowej, takich jak Kolumbia, Ekwador i Wenezuela.

Pasażerowie, którzy lądują w Stambule o 08:30 rano, mogą korzystać z szerokiego wyboru połączeń lotniczych do Europy, Afryki oraz innych rejonów świata. Takie linie lotnicze jak Turkish Airlines czy Pegasus Airlines zapewniają szybkie i wygodne podróże.

Stambuł jest również wygodnym punktem wylotu dla podróży do Chin. Na lotnisku Shanghai Pudong International Airport znajduje się szeroka sieć połączeń, która pozwala łatwo dostać się do innych rejonów Chin, a także do Azji Południowo-Wschodniej, Japonii i Korei Południowej. China Eastern Airlines jest największym przewoźnikiem na tym lotnisku.

Pasażerowie lądujący w Mexico City mogą skorzystać z szerokiej gamy bezpośrednich połączeń lotniczych, aby dotrzeć do wielu regionów Ameryki Południowej, w tym do Kolumbii, Ekwadoru i Wenezueli.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM