Biznes i finanse

Bez parowania – Smartmi Evaporative Humidifier 3: Nowy sposób na nawilżenie Twojego domu

30-lecie Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Franciszka Stefczyka stało się okazją do premierowego wykonania koncertu „Lustra – Wyspiański, Stefczyk, Herbert” w Bazylice katedralnej w Pelplinie. Uroczystość zgromadziła liczne grono słuchaczy, którzy mieli okazję wysłuchać wyjątkowych utworów wykonanych przez znamienitych artystów.

Smartmi, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych urządzeń domowych, dziś z dumą prezentuje swoją innowacyjną nowość – Evaporative Humidifier 3. Unikalny design tego urządzenia, pozwoli na poprawę jakości powietrza w domu i zapewnienie wyższego komfortu użytkownikom.

Smartmi Evaporative Humidifier 3 to doskonały wybór, aby złagodzić problemy związane z suchym powietrzem, takie jak podrażnienia dróg oddechowych, alergie, wzrost drobnoustrojów i inne. Przyda się on szczególnie osobom doświadczającym problemów oddechowych, niemowlętom, seniorom, osobom pracującym zawodowo wykorzystujących swój głos, a także osobom mieszkającym w suchym klimacie lub w okresie grzewczym. Dzięki niemu powietrze staje się czyste i wilgotne, co daje uczucie ulgi skórze, nosowi i gardłu.

Smartmi oferuje zdrowsze powietrze dzięki unikalnej technologii ewaporacyjnej. Zapewnia ona delikatne i równomierne nawilżanie powietrza w pomieszczeniu bez tworzenia pary. System wykorzystuje wentylator poprzeczny, który wydmuchuje ultracienką warstwę wody wytworzoną w kolektorze wody, do góry. To powoduje szybsze odparowywanie wilgoci i zapewnia naturalne i zdrowe powietrze.

Smartmi jest innowacyjnym rozwiązaniem dla zdrowszego powietrza w domach i biurach. Jego technologia ewaporacyjna zapewnia czyste i świeże powietrze bez tworzenia pary. System wykorzystuje wentylator poprzeczny, który wymusza ultracienką warstwę wody z kolektora wody do góry, co powoduje szybsze odparowywanie wilgoci i zapewnia naturalną wilgotność powietrza.

Nasza zaawansowana technologia suszenia powietrza wykorzystuje automatyczne odparowywanie wody w celu ograniczenia rozwoju bakterii i pleśni, co zapobiega nieprzyjemnym zapachom i utrzymuje urządzenie w czystości przez długi okres czasu. System jest aktywowany automatycznie, gdy ilość wody jest niska, i jest aktywny przez 3 godziny.

Smartmi Evaporative Humidifier 3 oferuje wygodny sposób nawilżania każdego wnętrza. Jego duży 5-litrowy zbiornik wody starcza nawet na 14 godzin bezustannego odparowywania, zapewniając wydajność sięgającą aż 350 ml/h. Innowacyjny design górnej pokrywy umożliwia łatwe i szybkie jej napełnianie, a precyzyjny czujnik monitoruje poziom wody. Użytkownicy mogą skorzystać z opcji sterowania zdalnego dzięki aplikacji Mi Home, a także wykorzystać funkcje połączenia z Google Assistance i Amazon Alexą.

Smartmi Evaporative Humidifier 3 to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i wydajność nawilżania każdej przestrzeni. Urządzenie zapewnia idealną wilgotność powietrza i pozwala na dowolne ustawienie poziomu wilgotności, dzięki czemu jest doskonałe do codziennego użytku.

Pierwszy paragraf:

Smartmi Evaporative Humidifier 3 oferuje wyrafinowane i ciche nawilżanie powietrza, dzięki czemu każda osoba może cieszyć się kojącym i niezakłóconym komfortem, zarówno w dzień, jak i w nocy. Jego minimalistyczny wyświetlacz LED automatycznie przechodzi w tryb nocny, dostosowując jasność do otoczenia.

Drugi paragraf:

Smartmi Evaporative Humidifier 3 zapewnia delikatne i skuteczne nawilżanie powietrza, które jest korzystne dla skóry, drogi nosowej i oddechowej. Jego niski poziom hałasu poniżej 50 dB sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Nowe Evaporative Humidifier 3 oferuje lepsze doświadczenia w praktyce. Dzięki nowoczesnemu designowi i funkcjom, jak stała wilgotność, możesz uzyskać idealną wilgotność swojego domu. Ponadto, zbiornik na wodę jest łatwy do wyjmowania i czyszczenia, dzięki czemu jest to produkt, który zapewni Ci wygodę i trwałość.

Nowa wersja

Smartmi Evaporative Humidifier 3, produkt o rewolucyjnych właściwościach, będzie dostępny w krajach WNP, Europie i Azji-Pacyfiku od września 2023 roku. Cena minimalna wynosi 169$ i można dowiedzieć się więcej na stronie www.smartmiglobal.com.

Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt jest w Twojej okolicy, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym Smartmi, aby uzyskać wszystkie szczegóły.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM