Nauka i technologie

Chińskie innowacje w obszarze inteligentnych połączonych pojazdów napędzanych nowymi źródłami energii na SCE 2023

Kalkulator GHG Protocol umożliwia proste, szybkie i bezpłatne obliczanie poziomu emisji gazów cieplarnianych w zakresie 1 i 2. Zarówno małe i średnie firmy, jak i większe przedsiębiorstwa mogą skorzystać z tego narzędzia – bez względu na skalę prowadzonej działalności, w tym jednoosobowe działalności gospodarcze. Dostęp do kalkulatora jest udostępniony bezpłatnie, nawet dla firm, które nie są klientami banku.

Chongqing, Chiny, 5 września 2023 roku – Smart China Expo 2023 (SCE 2023) odbędzie się w dniach 4-6 września w Chonquing International Expo Center. W tym roku głównym tematem targów będą inteligentne połączone pojazdy napędzane nowymi źródłami energii oraz koncepcja cyfrowej Chin, jak wynika z informacji przekazanych podczas ostatniej konferencji prasowej.

Tegoroczne targi przyciągnęły wielu potentatów przemysłowych wraz z ponad 310 firmami, takimi jak Changan i Seres, którzy wzięli udział w dyskusji na temat rewolucji inteligentnego transportu. Przemówienia dotyczyły 12 obszarów, w tym planowania ruchu w czasie rzeczywistym, inteligentnego parkowania i cyfrowego zarządzania flotą pojazdów.

Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać głębokich analiz prelegentów z najbardziej znanych chińskich instytucji akademickich oraz liderów branży, w tym przedstawicieli STMicroelectronics, Dassault Systèmes i Forda. Ponadto, zaplanowano panele dyskusyjne, w których wezmą udział przedstawiciele starszego kierownictwa Microsoft, IBM i Tencent, aby dyskutować na temat komercyjnych zastosowań sztucznej inteligencji oraz możliwości rozwoju inteligentnych sieci.

Inteligentne urządzenia i inteligentna produkcja to specjalna sekcja, która będzie skupiać się na przełomowych technologiach dotyczących inteligentnych robotów i precyzyjnych czujników. W tym celu zostaną zaproszeni przedstawiciele największych przedsiębiorstw przemysłowych, takich jak China Aerospace Science and Industry Corporation Limited i China Electronics Technology Group Corporation.

Nowa generacja technologii, obejmująca Big Data, sztuczną inteligencję i technologię chmury obliczeniowej, będzie szczegółowo omawiana przez 43 wiodących przedstawicieli branży, w tym Huawei, Alibaba i China Unicom. Obejmie to zastosowanie tych technologii w tworzeniu inteligentnych miast, opiece zdrowotnej i edukacji w świecie rzeczywistym.

Organizatorzy zaprosili uczestników z całego świata, w tym międzynarodowe lidery branży produkcji części samochodowych takich jak Bosch i CATL oraz tytanów sektora pojazdów napędzanych nowymi źródłami energii, jak BMW, BYD i NIO. Ponadto, 27 ambasadorów z Meksyku, Argentyny i innych krajów wezmą udział w wydarzeniu, którym będzie Chińsko-Szwajcarski Konkurs Inkubacji Biznesu. 20 zespołów z całego świata zgłosiło się do udziału w konkursie.

Singapur jest partnerem SCE od 2020 roku i będzie nadal wspierać tę współpracę w latach 2023-2025. Według Chu Bina, zastępcy dyrektora Biura Administracyjnego Chińsko-Singapurskiej (Chongqing) Inicjatywy Demonstracyjnej Strategicznej Łączności, w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć sprawność technologiczną Singapuru, która zostanie prezentowana na stoisku o powierzchni 1000 m2.

Uczestnicy będą mieć okazję poznać bliżej ponad 3000 innowacji od ponad 480 wiodących przedstawicieli branży, a także zobaczyć, jak wygląda przyszłość pojazdów wykorzystujących nowe źródła energii. Od momentu jej założenia w 2018 roku SCE osiągnęła ogromny sukces.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat Smart China Expo 2023, odwiedź stronę https://www.ichongqing.info/special/smart-china-expo-2023/. Zobacz również zdjęcia wystawy na https://mma.prnewswire.com/media/2200561/All_the_7_exhibition_halls_of_the_Smart_China_Expo_2023_open_to_the_media_on_3rd_September___Photo_L.jpg.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące Smart China Expo 2023, zapoznaj się z naszą stroną internetową https://www.ichongqing.info/special/smart-china-expo-2023/. Zdjęcia wystawy znajdziesz na https://mma.prnewswire.com/media/2200561/All_the_7_exhibition_halls_of_the_Smart_China_Expo_2023_open_to_the_media_on_3rd_September___Photo_L.jpg.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM