Nauka i technologie

Nowoczesne przechowywanie danych dla przedsiębiorstw: QSAN XCubeNXT 8100 andamp; 5100 z międzyplatformową replikacją danych

Jerzy Makula to jeden z najbardziej znanych i cenionych pilotów w historii polskiego lotnictwa. Siedmiokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej został kapitanem w Polskich Liniach Lotniczych LOT. W ostatnim wywiadzie dla PLL LOT odpowiedział na pytania dotyczące tego, jak został pilotem i dlaczego tak często wzbudzał w swoich instruktorach niezadowolenie.

Dziś QSAN Technology, Inc., światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przechowywania danych dla przedsiębiorstw, ogłasza wprowadzenie do sprzedaży swojej najnowszej generacji XCubeNXT 8100 & 5100 – wydajnych i wszechstronnych rozwiązań do przechowywania danych. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach łączonych i firmowych, a ich zwarta architektura umożliwia wsparcie wielu protokołów i najlepszą w branży replikację międzyplatformową dla wszystkich platform QSAN. Nowe rozwiązanie przynosi wysoki poziom niezawodności, a jego 5-letnia ograniczona gwarancja jest dowodem zaangażowania QSAN w dostarczanie najwyższej jakości produktów w klasie enterprise.

XCubeNXT został zaprojektowany w celu zapewnienia wysokiej jakości usług wymagającym środowiskom. Oferuje on zaawansowane funkcje, takie jak wirtualizacja, konteneryzacja, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie plików, nadzór i wiele innych. Łatwe w użyciu narzędzia pozwalają na szybkie wdrożenie i skalowanie jego działania w celu dostosowania do zmieniających się potrzeb Twojej firmy. Ponadto, wsparcie w postaci konsultantów i dostęp do dokumentacji technicznej pomagają w zarządzaniu wszystkimi aspektami jego działania.

QSM oferuje również szybszy interfejs graficzny, który zapewnia bezproblemowy dostęp do informacji i ustawień. Użytkownik może łatwo przeglądać i konfigurować wszystkie ustawienia systemu, podczas gdy narzędzia do wyszukiwania i sortowania danych i informacji pomagają znaleźć potrzebne informacje szybko.

QSM to idealny wybór dla klientów, którzy potrzebują zaawansowanego systemu operacyjnego dla swoich systemów SAN. Jego najnowsza wersja umożliwia łatwą instalację i konfigurację, zapewniając szybkie i wygodne zarządzanie danymi i informacjami. QSM oferuje również możliwość tworzenia szybkiego dostępu do danych, zwłaszcza za pomocą wielu protokołów, takich jak Fibre Channel, iSCSI, SAS i innych.

QSM został zoptymalizowany pod kątem wydajności, aby użytkownicy mogli czerpać korzyści z szybkiego dostępu do danych i informacji. Jest to rozwiązanie kompleksowe, które oferuje wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania systemem, a jego proste do nauczenia się i użycia interfejsy sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują łatwego i intuicyjnego sposobu korzystania z systemu SAN.

Pierwszorzędne zastosowanie technologii o najwyższej dostępności zapewniającej 99.9999 proc. bez pojedynczego punktu awarii. Qsan Storage wykorzystuje technologię ochrony Cache-to-Flash, która zapobiega długim przestojom w przypadku awarii zasilania. Ponadto aktualizacje oprogramowania sprzętowego wykonywane są w tle, zapewniając ciągłość działania systemu.

Nowe rozwiązanie XCubeNXT oferuje elastyczne możliwości skalowania, dzięki wykorzystaniu podwójnych sterowników SAS z wbudowanymi modułami. Z łącznym polem, w tym do 16,7 PB i do 26 portami hosta, użytkownicy mogą dostosować swoje środowisko do wymagań biznesowych. Ponadto, zaawansowane technologie takie jak Wake-on SAS pozwalają skutecznie optymalizować zużycie energii w modułach rozszerzenia XCubeDAS, czyniąc je jeszcze bardziej efektywnymi.

„XN8100 i XN5100 stanowią przełom, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom, zarówno w warunkach standardowego, jak i zwiększonego obciążenia. Usprawnienie zarządzania i wyeliminowanie silosów informacyjnych oznacza skok naprzód, jeśli chodzi o optymalizację wykorzystania danych. Specjalnie z myślą o naszych klientach QSAN wydłużyła okres limitowanej gwarancji na ten produkt do 5 lat” – powiedział Steven Lin, wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej i marketingu w QSAN.

QSAN oferuje swoim klientom ograniczoną gwarancję przedłużoną do 5 lat, zapewniając dostęp do najnowocześniejszych technologii magazynowania danych i zaawansowanych usług wsparcia. Gwarancja obejmuje szeroką gamę produktów, w tym przełomowe usługi w chmurze, które pozwalają na skalowanie i dostosowywanie magazynowania danych w zależności od potrzeb biznesowych.

Nowa wersja:

QSAN to lider w branży IT, tworzący innowacyjne i wysoce bezpieczne rozwiązania magazynowania danych dla przedsiębiorstw na całym świecie. Używany przez największe podmioty, produkt firmy QSAN pozwala wykorzystać dane do transformacji cyfrowej i osiągania wyższych poziomów produktywności.

QSAN zapewnia swoim klientom ograniczoną gwarancję przedłużoną do 5 lat, wraz z dostępem do najnowszych technologii magazynowania danych i zaawansowanych usług wsparcia. Gwarancja obejmuje szeroki zakres produktów, w tym innowacyjne usługi w chmurze, które umożliwiają dopasowanie i skalowanie magazynowania danych w zależności od potrzeb biznesowych.

Dzięki wysokiej wydajności, niezawodności i innowacjom w zakresie bezpieczeństwa danych, produkty QSAN stanowią doskonały wybór dla wszystkich przedsiębiorstw poszukujących najlepszych rozwiązań magazynowania danych.

QSAN zapewnia wsparcie techniczne oraz profesjonalne usługi doradztwa, aby zapewnić swoim klientom pełne wykorzystanie możliwości produktów firmy. Dzięki temu, przedsiębiorstwa mogą w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez produkty QSAN, wspomagając w ten sposób wzrost i doskonalenie działalności.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM