Biznes i finanse

Lecieć tanio z flydubai do popularnych destynacji wakacyjnych

Rezerwując loty w obie strony z Polski do popularnych destynacji wakacyjnych z Dubaju przed 25 września, możesz skorzystać z atrakcyjnych cen biletów dostępnych na podróże realizowane do 10 grudnia 2023 roku.

Planujesz podróż wakacyjną? Linie lotnicze flydubai oferują specjalne ceny biletów na loty w obie strony z Polski do wielu popularnych destynacji – od Dubaju, przez Tajlandię, aż po Malediwy, Sri Lankę i Zanzibar. Nie przegap tej okazji – skorzystaj z niej do 25 września i ciesz się wymarzoną podróżą do 10 grudnia!

Pasażerowie będą mogli wybrać się do Dubaju, by cieszyć się wszystkimi atrakcjami, jakie oferuje to miejsce – od parków wodnych po sklepy, festiwale muzyczne i wydarzenia kulturalne. Oczywiście, pogoda w Dubaju jest wyśmienita przez cały rok! Jeśli jednak chcesz udać się dalej, mamy mnóstwo wspaniałych destynacji wakacyjnych, które czekają na Ciebie!

„flydubai angażuje się w poprawę połączeń za pośrednictwem węzła lotniczego w Dubaju. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym klientom z Europy możliwość poznania tych atrakcyjnych miejsc, w tym Dubaju, który przeobraził się z sezonowej atrakcji w miejsce wybierane przez cały rok. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie na pokładach naszych samolotów większej liczby pasażerów z Europy podróżujących w tak popularnych kierunkach wypoczynku, jak Malediwy, Tajlandia czy Zanzibar, niezależnie od tego, czy wybiorą podróż klasą biznesową, czy ekonomiczną.” – powiedział Jeyhun Efendi, starszy wiceprezes ds. operacji handlowych i e-commerce we flydubai.

Podróżni mogą zrelaksować się na malowniczych plażach Malediwów, a także przeżyć niesamowite przygody w Sri Lance, której piękne, naturalne krajobrazy są czymś niezwykłym. Do tego wyjazdy do Tajlandii, gdzie w Pattayi i Krabi można cieszyć się tropikalnymi wakacjami, a także do Zanzibaru, znanego z mieszanki kultur i nieskazitelnie czystych plaż.

Flydubai oferuje swoim pasażerom atrakcyjne i wygodne połączenia do 53 krajów w Afryce, Azji Środkowej, na Kaukazie, w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, w krajach Rady Współpracy Zatoki Perskiej (GCC), na Środkowym Wschodzie oraz subkontynencie indyjskim. Wybierając flydubai pasażerowie mają do dyspozycji 79 samolotów Boeing 737, zapewniając najwyższy standard jakości. Pasażerowie klasy biznes mogą cieszyć się przestronnością foteli, które można rozłożyć do pozycji leżącej, oraz szerokim wyborem wciągającej rozrywki, a także menu inspirowane międzynarodowymi trendami na pokładzie.

Zarezerwuj swój lot z flydubai za pośrednictwem strony flydubai.com, oficjalnej aplikacji, infolinii w Dubaju pod numerem (+971) 600 54 44 45, agencji podróży flydubai lub partnerów turystycznych.

Aby uzyskać dalsze informacje na temat dostępnych kierunków i cen, odwiedź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz najniższe oferty lotów w sierpniu i wrześniu w roku 2023. Sprawdź szczegóły pod tym linkiem: https://www.flydubai.com/en/offers/poland-lowest-fare-promo-august-september-2023

1. Linie lotnicze flydubai są jednym z głównych przewoźników na Bliskim Wschodzie. Od ponad dekady oferują one swoim klientom loty do ponad 115 portów lotniczych, obsługiwane przez 79 samolotów.

2. flydubai słynie z wysokiego poziomu obsługi i najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych na pokładzie samolotów. Dzięki nim podróże stały się bardziej komfortowe i wygodne.

3. Flydubai łączy ludzi z różnych kultur, eliminuje bariery w podróżowaniu i buduje trwałe więzi pomiędzy różnymi społecznościami. Każdy lot to szansa na poznanie nowych ludzi i odkrycie nowych miejsc.

Dzięki flydubai możliwe jest skorzystanie z wielu udogodnień: linie wprowadziły szereg zmian w celu zapewnienia pasażerom wygodnej i przyjemnej podróży. Zmiany te obejmują ulepszoną rezerwację online, szerszy wybór usług na pokładzie, łatwiejszy check-in oraz mnóstwo innych udogodnień.

Flydubai przez lata starał się dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku: linie stale dbały o to, aby ich usługi były dopasowane do potrzeb i wymagań ich klientów. W związku z tym wprowadziły szereg rozwiązań, wliczając w to szerszy wybór usług na pokładzie, a także poszerzone możliwości rezerwacji online.

Flydubai skupiło się na komforcie swoich pasażerów: dzięki udogodnieniom, jakie wprowadziło linie, pasażerowie mogą cieszyć się wygodną i bezpieczną podróżą do wybranego przez siebie miejsca. Usługi na pokładzie obejmują szeroki wybór napojów i posiłków, a także szeroki zakres usług oraz możliwość skorzystania z programu lojalnościowego.

Linie flydubai nieustannie zmieniają swoją ofertę, aby sprostać wymaganiom swoich pasażerów: w związku z tym stale wprowadzają nowe rozwiązania, wliczając w to szeroki wybór opcji rezerwacji online, ulepszone usługi na pokładzie oraz łatwiejszy check-in. Linie starają się również zapewnić swoim pasażerom jak największy komfort podczas podróży.

Poprzez otwarcie 75 nowych połączeń do miejsc, które nie miały wcześniej bezpośrednich połączeń lotniczych z Dubajem, narodowy przewoźnik ZEA umożliwił dostęp do dotąd niedostatecznie skomunikowanych rynków.

Użytkujemy zjednoliconą flotę 79 samolotów typu Boeing 737, w tym 30 sztuk Boeing 737-800 Next-Generation, 46 sztuk Boeing 737 MAX 8 i 3 sztuki Boeing 737 MAX 9.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM