Biznes i finanse

Globalny sukces P.F. Chang’s: otwarcie pierwszych lokali w Indiach

SCOTTSDALE, Arizona, 13 września 2023 r. /PRNewswire/ — Firma P.F. Chang’s® ogłosiła dzisiaj otwarcie nowego lokalu w Bangalore, zapowiadając ekspansję na rynki międzynarodowe. W najbliższych latach zamierza otworzyć kolejne lokale w Mumbaju i innych indyjskich miastach, dzięki czemu będzie mogła dzielić się lokalną społecznością kulinarnymi doświadczeniami inspirowanymi kuchnią azjatycką, które są popularne na całym świecie.

P.F. Chang’s® jest jedną z wiodących marek w dziedzinie kuchni azjatyckiej, oferującą szeroki wybór smacznych dań, które przygotowywane są zgodnie z autentycznymi przepisami. Wyjątkowe doświadczenia kulinarne i wyrafinowana atmosfera sprawiają, że każdy lokal marki jest wyjątkowym miejscem do zaspokajania potrzeb gości.

„Jesteśmy zachwyceni, że Indie są kolejnym krajem w naszej międzynarodowej sieci restauracji – powiedziała Kristen Briede, prezes ds. międzynarodowych marek i sprzedaży detalicznej w P.F. Chang’s. – Podczas gdy rozpoczynamy trzydziesty rok naszej działalności, nie mogliśmy wybrać lepszego czasu na inwestycje w rozwój i dostarczenie doświadczeń P.F. Chang’s jeszcze większej liczbie gości”.

P.F. Chang’s ma zaszczyt zaoferować swoim gościom szeroką gamę menu przygotowanego specjalnie z myślą o mieszkańcach Indii i turystach odwiedzających ten kraj. Wyjątkowe doznania kulinarne są dostępne od 3 września w Terminalu nr 2 Międzynarodowego Portu Lotniczego w Bangalore, gdzie zostało otwarte bistro prowadzone przez HMSHost. W ciągu najbliższych miesięcy P.F.Chang’s planuje również rozszerzyć swoją działalność na terenie Mumbaju, dzięki współpracy z GIPL. Franczyzobiorca ten ma również na celu otwarcie lokali w Narodowym Terytorium Stołecznym Delhi w 2024 roku.

P.F. Chang’s dostarcza jednolite i nowoczesne doświadczenia kulinarne na całym świecie. Od 2009 r. liczba zagranicznych restauracji przekroczyła 90 w 22 krajach. Jednakże każda z restauracji ma swój wyjątkowy charakter, który odzwierciedla lokalne kultury i zwyczaje. Menu oparte na daniach z woka w każdej lokalizacji są przygotowywane na miejscu zgodnie z najwyższymi standardami jakości. P.F. Chang’s oferuje pełny zakres usług w bistro, lokalach flagowych, hybrydowym modelu lokalu gastronomicznego P.F. Chang’s To Go, oraz innych miejscach.

P.F. Chang’s szybko się rozwija i zamierza kontynuować ekspansję na globalnym rynku. Posiada już ponad 25 000 pracowników, a także osoby zatrudniane przez franczyzobiorców na całym świecie. W następnych latach planuje się otwarcie nowych restauracji w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Południowej. Ponadto, w 2023 i 2024 roku, P.F. Chang’s planuje otwarcia restauracji w Gujanie, Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Salt Lake City, Międzynarodowym Porcie Lotniczym Seattle-Tacoma oraz na Bazie Sił Powietrznych Shepard w pobliżu Wichita Falls w Teksasie.

„Kontynuując rozwój działalności na rynku międzynarodowym i na nowych rynkach, ustanawiamy długofalowe partnerstwa z nowymi franczyzobiorcami i z zaangażowaniem zapewniamy im bieżące wsparcie i doradztwo” – powiedział Rafik Farouk, starszy dyrektor ds. rozwoju działalności w P.F. Chang’s.

P.F. Chang’s jest siecią, która współpracuje z inwestorami z całego świata, aby znaleźć różne nietypowe możliwości rozwoju. Od lotnisk, kasyn po bazy wojskowe – wszystko to ma swoje miejsce w ofercie P.F. Chang’s. Indywidualne podchodzenie do każdego partnera franczyzowego oznacza, że P.F. Chang’s zapewnia najwyższej jakości doradztwo i wsparcie. Szczegółowe informacje na temat franczyzy międzynarodowej P.F. Chang’s są dostępne na stronie https://www.pfchangs.com/global.

P.F. Chang’s oferuje możliwość współpracy z inwestorami z całego świata, którzy chcą znaleźć nowe, niezwykłe możliwości rozwoju. Sieć ta gwarantuje swoim partnerom franczyzowym nie tylko doskonałe doradztwo, ale także wsparcie w każdej sytuacji. Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy z P.F. Chang’s, odwiedź stronę https://www.pfchangs.com/global.

P.F. Chang’s stanowi wyraz tradycji i kultury kuchni azjatyckiej. Jest to pierwsza międzynarodowa marka gastronomiczna, której celem jest celebrowanie 2000-letniej historii dań z woka. Menu P.F. Chang’s obejmuje potrawy z całej Azji, w tym z Japonii, Korei, Tajlandii i innych, dzięki czemu zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe. Restauracje P.F. Chang’s znajdują się w ponad 20 krajach na świecie, a w Ameryce można znaleźć lokale na lotniskach i do wynosu. Więcej informacji o sieci znajdziemy na stronie internetowej, kontach na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Gourmet Investments Pvt Ltd, należąca do Bharti Family Office, to innowacyjna firma, założona w 2012 r., która zrewolucjonizowała usługi gastronomiczne w segmencie casual dining w Indiach. Spółka wprowadziła szeroką gamę prestiżowych międzynarodowych marek, takich jak PizzaExpress, Chili’s i Ministry of Crab, oferując mieszkańcom Indii najwyższą jakość poprzez profesjonalne zespoły oraz ekspercką wiedzę w zakresie nieruchomości.

HMSHost jest światowym liderem w zakresie usług gastronomicznych oferowanych na lotniskach na całym świecie. Oferuje on setki marek restauracji wraz z autorskimi miejscami, współpracuje z szefami kuchni i tworzy popularne marki krajowe, regionalne i lokalne. HMSHost oferuje swoim klientom doskonałe jedzenie i usługi, aby zapewnić im najlepsze doświadczenia kulinarne. W 2023 r. HMSHost połączył się z Dufry Group, tworząc tym samym jedną z największych na świecie firm z branży gastronomicznej.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM