Biznes i finanse

! „Niższa marża kredytu firmowego dzięki Nest Bankowi – sprawdź, jak skorzystać!

Nest! pragnie wspierać przedsiębiorców w każdym momencie ich działalności, dlatego od 11 września wystartował z promocją, która gwarantuje obniżenie marży kredytu po zaprezentowaniu niższej oferty z innego banku lub zawartej już umowy kredytowej, którą można skonsolidować. Janusz Mieloszyk, pierwszy wiceprezes zarządu Nest Banku, podkreśla: „Chcemy zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo i dostęp do najatrakcyjniejszych warunków finansowania dostępnych na rynku”.

Aby skorzystać z akcji, należy wypełnić formularz zamówienia na stronie internetowej naszej firmy. Po wysłaniu formularza, klient otrzyma wycenę z preferencyjnymi warunkami uwzględniającymi niższą marżę. Następnie, po dokonaniu weryfikacji danych i zatwierdzeniu umowy, klient otrzyma kredyt.

Klienci mogą skorzystać z naszej promocji, aby znaleźć najkorzystniejsze warunki kredytu, które pomogą im w osiągnięciu ich celów biznesowych. Przyjmujemy wszystkie wnioski do końca października i zachęcamy do skorzystania z naszej gwarancji niższej marży.

Nasza gwarancja niższej marży zapewnia klientom atrakcyjne warunki kredytu i oferuje wyższą elastyczność. Dzięki temu przedsiębiorcy mają możliwość zaoszczędzenia pieniędzy w budżecie, które mogą wydać na inwestycje w swoje przedsiębiorstwo lub rozwój firmy.

Wybierz naszą gwarancję niższej marży i ciesz się najlepszymi ofertami kredytowymi. Zapewniamy szybką realizację zamówienia i satysfakcjonujący poziom obsługi klienta. Przyjmij naszą ofertę i ciesz się najlepszymi warunkami finansowania swojego biznesu!

Nest Bank deklaruje, że przy ofertach „BIZnest Kredytu w Ratach – Przedsiębiorca” oraz „BIZnest Kredytu w Ratach – Profesjonalista” zapewnia klientom możliwość obniżenia marży kredytowej w przypadku, gdy przedstawi on korzystniejszą ofertę lub umowę kredytu gotówkowego lub gotówkowo-konsolidacyjnego z innego banku.

„Naszym priorytetem jest wspieranie przedsiębiorców na każdym etapie ich działalności, zapewniając, że mogą w pełni zaufać naszej ofercie i uzyskać najlepsze dostępne na rynku warunki finansowania. Od początku swojej działalności skoncentrowaliśmy się na finansowaniu polskich mikro i małych firm, dopasowując oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki temu tysiące polskich firm mogło rozwijać swoje biznesy, korzystając z najtańszej na rynku bankowości transakcyjnej. Teraz przedsiębiorcy mają jeszcze więcej powodów, by wybrać Nest Bank – wprowadzamy gwarancję najniższej marży, co pozwoli na obniżenie kosztów ich aktualnych lub nowych zobowiązań i przyczyni się do znaczących oszczędności” – mówi Janusz Mieloszyk, pierwszy wiceprezes zarządu Nest Banku.

Jeśli jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą zarejestrowanym, opodatkowanym w Polsce, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Skorzystaj z promocji „Gwarancja Niższej Marży” i otrzymaj niski koszt kredytu.

Promocja „Gwarancja Niższej Marży” jest dostępna tylko dla jednoosobowych przedsiębiorców zarejestrowanych i opodatkowanych w Polsce. Skorzystaj z tej oferty i ciesz się niskim kosztem kredytu!

Korzystając z promocji „Gwarancja Niższej Marży”, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza usług bankowych Nest Banku. Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej oraz w placówkach Nest Banku.

Jeśli jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą zarejestrowanym i opodatkowanym w Polsce, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Skorzystaj z promocji „Gwarancja Niższej Marży” i ciesz się korzyściami płynącymi z niskiego kosztu kredytu!

Promocja „Gwarancja Niższej Marży” dostarcza jednoosobowym przedsiębiorcom zarejestrowanym i opodatkowanym w Polsce szereg korzyści, w tym niski koszt kredytu. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej Nest Banku lub odwiedź jedną z placówek banku.

Jeśli jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą zarejestrowanym i opodatkowanym w Polsce, to oferta „Gwarancja Niższej Marży” jest dla Ciebie! Skorzystaj z tej promocji i ciesz się niskim kosztem kredytu oraz szeroką gamą usług bankowych dostępnych w Nest Banku.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM