Nauka i technologie

Cyberbezpieczeństwo: Sztuczna inteligencja – możliwości i wyzwania

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć bezpieczeństwo w sieci z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, to zapraszamy Cię na debatę w Centrum Prasowym PAP w poniedziałek 2 października. Porozmawiamy z ekspertami na ten temat i wspólnie poszukamy odpowiedzi, jak skutecznie przewidywać i reagować na zagrożenia w cyberprzestrzeni wspierając biznes.

Dzięki sztucznej inteligencji, ogromne korzyści są dla nas osiągalne. AI może przyspieszyć i ułatwić analizę danych, która byłby dla ludzi wymagająca i czasochłonna. Dzięki algorytmom sztucznej inteligencji, zadania, które byłyby trudne dla człowieka, są wykonywane szybko i precyzyjnie.

Sztuczna inteligencja ma swoje plusy, ale także i minusy – co może mieć negatywny wpływ na cyberbezpieczeństwo. Aby mieć pewność, że nasza sieć jest bezpieczna, musimy mieć dobrze zdefiniowane praktyki, procedury i narzędzia, które pozwalają nam predykować potencjalne zagrożenia i szybko reagować na incydenty. Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie zapobiegania zagrożeniom cybernetycznym i wyjaśnią, jak organizacje powinny zarządzać ryzykiem.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM