Biznes i finanse

Ceny Transferowe: Przewodnik po Obowiązkach Podatkowych

28 września 2023 r. Cukrownia Dobrzelin była miejscem spotkania Prezesa Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. Marka Zagórskiego, który przedstawił wizję rozwoju segmentu cukrowego spółki.

Ministerstwo Finansów pragnie poinformować, że 29 września br. zostały opublikowane objaśnienia podatkowe w zakresie cen transferowych nr 6, dotyczące stosowania metody koszt plus. Objaśnienia mają na celu wyjaśnienie praktycznych aspektów związanych z tą metodą oraz uwzględnienie rekomendacji Forum Cen Transferowych z 28 września 2021 r. i uwag zgłoszonych w ramach prowadzonych konsultacji podatkowych.

Jeśli szukasz informacji na temat cen transferowych, zapoznaj się z komunikatem nr 6 Ministerstwa Finansów. Dowiesz się z niego, jak stosować metodę koszt plus. Link do komunikatu znajdziesz na stronie https://www.gov.pl/web/finanse/objasnienia-podatkowe-w-zakresie-cen-transferowych-z-29-wrzesnia-2023-r—nr-6-metoda-koszt-plus.

Komunikaty publikowane są w serwisie PAP w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca ponosi odpowiedzialność za treść komunikatu, zgodnie z art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM