Biznes i finanse

EVERSANA: Globalna Sieć Agencyjna Rozszerzona dzięki Przejęciu Healthware Group

Spółka Healthware i EVERSANA INTOUCH wkrótce połączą siły, tworząc wielokrotnie nagradzaną i ogólnoświatową sieć agencji, która będzie w stanie zaoferować wszechstronne usługi. Długoletnia współpraca obu podmiotów zaowocuje profesjonalnym, kompleksowym zespołem.

EVERSANA, czołowy dostawca międzynarodowych usług komercyjnych w sektorze nauk przyrodniczych, ogłosiła w dniu 11 października 2023 r. przejęcie Healthware Group z siedzibą w Salerno we Włoszech. Przejęcie to pozwoli EVERSANA rozszerzyć swoje usługi na rynki europejskie i światowe, wspierając przedsiębiorstwa farmaceutyczne, medyczne i biotechnologiczne w pozyskiwaniu dostępu do rynku, wprowadzaniu nowych produktów lub przezwyciężaniu wyzwań geograficznych i rynkowych.

„Zapowiedziane na dzień dzisiejszy porozumienie jest niezwykle ważnym krokiem na naszej drodze do ponownego odkrycia procesu komercjalizacji poprzez skuteczną integrację najlepszych, naszym zdaniem, dostawców usług na całym świecie – powiedział Jim Lang, dyrektor generalny EVERSANA. – Dawno minęły czasy wyizolowanych, nieefektywnych operacji lub strategii regionalnych. Nasi klienci poszukują kompleksowych działań operacyjnych i zintegrowanych usług handlowych zrównoważonych odpowiednią wiedzą specjalistyczną na rynku. A teraz dzięki jeszcze silniejszej światowej potędze agencyjnej zintegrowanej z pełnym ekosystemem handlowym EVERSANA zwiększamy nasze możliwości dostarczania klientom bezkonkurencyjnego wsparcia dla marek na całym świecie”.

Po zakończeniu tego przejęcia, Healthware zapewni spójną integrację z EVERSANA INTOUCH i przejdzie od ugruntowanej spółki typu joint venture do skalowanej operacji międzynarodowej. Healthware ma teraz szansę wykorzystać wszystkie potencjały i zasoby globalnej sieci EVERSANA INTOUCH, aby dalej rozwijać swoją działalność i oferować jeszcze lepszą obsługę swoim klientom.

Integracja Healthware z EVERSANA INTOUCH oznacza dla nas szereg nowych możliwości, w tym szerszy zakres usług, większy zasięg i lepszy dostęp do klientów na całym świecie. Dzięki wzmocnieniu naszego portfolio i zasobów będziemy w stanie zaoferować naszym klientom jeszcze lepszy produkt i usługę.

Healthware będzie w najbliższych miesiącach stopniowo wdrażać integrację z EVERSANA INTOUCH, aby zapewnić, że wszystkie działania płynnie przejdą na sieć globalnej agencji. Healthware kontynuować będzie również ścisłą współpracę z klientami, aby zapewnić, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

Healthware planuje wykorzystać sieć EVERSANA INTOUCH do zagwarantowania najwyższej jakości i skuteczności usług swoim klientom. W przyszłości Healthware będzie w stanie dostarczyć jeszcze lepsze usługi dzięki nowym technologiom i wiedzy, które dostarcza EVERSANA INTOUCH.

Healthware jest gotowa do wprowadzenia skalowalnej międzynarodowej operacji. Integracja z EVERSANA INTOUCH pozwoli nam na wykorzystanie wszystkich naszych zasobów i narzędzi, aby usprawnić nasze usługi i zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę. Healthware ma nadzieję, że integracja ta pozwoli nam na osiągnięcie dalszego sukcesu w przyszłości.

„Healthware Group i EVERSANA INTOUCH od wielu lat z powodzeniem współpracują ze sobą w Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej. Nasze spółki łączy wspólna kultura i wizja, dzięki czemu już teraz wykorzystujemy potencjał rozwiązań cyfrowych i technologicznych do wywierania realnego wpływu na światową markę oraz zmian we współpracy z interesariuszami i opiece nad pacjentami – powiedział Roberto Ascione, dyrektor generalny Healthware Group. – Dzięki dzisiejszej fuzji staniemy się potężną siłą na rynku, świadczącą usługi znacznie wykraczające poza tradycyjną sieć agencyjną, dlatego takie połączenie było dla nas niezwykle atrakcyjne. Z niecierpliwością oczekujemy obsługi zarówno nowych, jak i obecnych klientów za pomocą rozszerzonego zestawu usług komercjalizacyjnych i dalszego przewodzenia transformacji branży nauk przyrodniczych oraz poza nią”.

Firma Healthware, założona przez Ascione ponad 25 lat temu, wciąż oferuje usługi z zakresu marketingu, doradztwa, angażowania pacjentów i mediów, komunikacji i edukacji medycznej oraz zaawansowanych technologii. Teraz te usługi zostaną zintegrowane z międzynarodową siecią agencji opieki zdrowotnej EVERSANA INTOUCH, którą kieruje Faruk Capan, dyrektor generalny EVERSANA INTOUCH i dyrektor ds. innowacji EVERSANA. Wspólne korzenie w dziedzinie innowacji cyfrowych pozwolą „farmaceutyzować” siłę sztucznej inteligencji w marketingu. Nowoczesne, autentyczne i zróżnicowane modele zarządzania opieką zdrowotną opierają się na innowacyjności sieci oraz na światowej klasy możliwościach w zakresie omni, danych i mediów.

Wykorzystanie wyjątkowych kompetencji Healthware w marketingu i doradztwie pozwoli firmie EVERSANA INTOUCH zaoferować jeszcze lepsze usługi w zakresie opieki zdrowotnej. Przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji EVERSANA INTOUCH będzie w stanie przyspieszyć procesy badawcze, zapewniając pacjentom szybszy dostęp do produktów i usług. Połączenie zróżnicowanych metod zarządzania opieką zdrowotną i nowoczesnych technologii pozwoli na zbudowanie silniejszych relacji między pacjentami a firmami farmaceutycznymi.

EVERSANA, jako największy na świecie niezależny dostawca usług handlowych dla branży farmaceutycznej, przejmie media i działy wydawnicze Healthware, które są najważniejszym źródłem informacji, doświadczeń i dyskusji dotyczących opieki zdrowotnej i branży farmaceutycznej, w tym również coroczną konferencję Frontiers Health i forum farmaceutyczne.

EVERSANA przejmuje Ascione z natychmiastowym skutkiem, tworząc ogólnoświatowy zespół kierowniczy. Wspólnie z Healthware Group, uczestniczyć będą w wyjątkowym wydarzeniu, Frontiers Health 2023, które odbędzie się w Rzymie w dniach 8-10 listopada. Szczegóły finansowe dotyczące przejęcia pozostają niejawne.

EVERSANA® jest pionierem w zapewnianiu usług globalnych w sektorze nauk przyrodniczych. Firma oferuje zintegrowane rozwiązania, których autentyczność wynika z bezpośrednich doświadczeń pacjentów. Usługi obejmują wszystkie etapy cyklu życia produktu, dostarczając długoterminowej i zrównoważonej wartości dla pacjentów, lekarzy, partnerów i płatników. Obecnie EVERSANA pracuje z ponad 650 organizacji, w tym ze startupami i firmami farmaceutycznymi, w celu poprawy zdrowia ludności na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji o EVERSANA, odwiedź stronę EVERSANA.com lub ich profile na LinkedIn i X.

EVERSANA® wyznacza nowe standardy w dostarczaniu usług globalnych w sektorze nauk przyrodniczych. Firma oferuje zaawansowane rozwiązania, które są oparte na doświadczeniach pacjentów. Usługi obejmują wszystkie etapy cyklu życia produktu, dostarczając długoterminowych i zrównoważonych korzyści dla pacjentów, lekarzy, partnerów i płatników. EVERSANA współpracuje obecnie z ponad 650 organizacjami, w tym startupami i firmami farmaceutycznymi, aby zapewnić optymalne korzyści zdrowotne dla ludności na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat EVERSANA, odwiedź stronę EVERSANA.com lub ich profile na LinkedIn i X.

Nowa wersja paragrafów

Healthware Group to wiodąca agencja w zakresie innowacji, która oferuje kompleksowe usługi. Została założona przez specjalistę Roberto Ascione i obecnie oferuje profesjonalne usługi marketingowe, doradcze, pozyskiwania klientów, medialne, komunikacji i edukacji medycznej oraz najnowocześniejsze technologie. Jej dział mediów i społeczności dostarcza wysokiej jakości treści i platformy, które umożliwiają kształtowanie rynku i nawiązanie kontaktów. Grupa jest organizatorem i producentem jednej z najważniejszych konferencji poświęconych cyfrowej ochronie zdrowia, Frontiers Health. Healthware ma zespół ponad 150 specjalistów w Salerno, Londynie, Nowym Jorku, Mediolanie, Rzymie i Helsinkach. A Healthware Global Network, jedna z największych międzynarodowych sieci niezależnych agencji opieki zdrowotnej, zapewnia specjalistyczną wiedzę w ponad 25 krajach. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę healthwaregroup.com lub śledź nas na LinkedIn lub Twitterze.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM