Biznes i finanse

WeNet: Innowacyjna Platforma Hostingowa dla Przedsiębiorców

WeNet wprowadza na rynek nową platformę hostingową, skierowaną do małych i średnich przedsiębiorców. Jako lider cyfrowej transformacji MŚP, WeNet wspiera te firmy w korzystaniu z najnowocześniejszych technologii hostingowych.

WeNet stale inwestuje w transformację cyfrową i wdraża najlepsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. 3hosting.pl to platforma, która została opracowana z myślą o tych firmach, oferując im produkty i usługi zgodne z ich potrzebami.

„Zdecydowaliśmy się wejść na rynek z produktem 3hosting, ponieważ dostrzegamy unikalne potrzeby użytkowników usług hostingowych i chcemy dostarczyć rozwiązania satysfakcjonujące aktualny rynek. Tym samym chcemy rzucić rękawice aktualnym liderom usług hostingowych” – komentuje Marcin Durzyński, wiceprezes zarządu WeNet.

WeNet przedstawia nową platformę 3hosting.pl – wyjątkowe rozwiązanie, skierowane do przedsiębiorców z sektora MŚP. Platforma została skonstruowana dzięki latom badań i analiz, by w pełni spełnić potrzeby biznesowe. 3hosting.pl zapewnia stabilność, wydajność i wsparcie – dzięki nowatorskim narzędziom analitycznym opartym na sztucznej inteligencji oraz intuicyjnej, łatwej w użyciu obsłudze. Już 10 października br. będzie dostępna!

Przedsiębiorcy z sektora MŚP mają szczególny powód do radości – platforma 3hosting.pl, zaprojektowana przez WeNet, już 10 października br. stanie się dostępna. Wiedza z lat badań i analiz została wykorzystana, by stworzyć produkt, który w pełni odpowie na potrzeby biznesowe. Platforma zapewnia stabilność, wydajność i wsparcie – dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym bazującym na sztucznej inteligencji oraz łatwemu w obsłudze interfejsowi.

„3hosting.pl to redefiniowanie hostingu na nowo. Prócz wielu innowacji, wprowadzamy bardzo atrakcyjną ofertę i oferujemy darmowe przenosiny poczty e-mail oraz stron WWW od obecnych dostawców. W tym projekcie kładziemy nacisk na stworzenie możliwie najlepszego środowiska do współpracy dla freelancerów, agencji i firm, które posiadają strony internetowe swoich biznesów. Naszym celem jest dotarcie do nowych firm, ale również i przede wszystkim zdobycie zaufania tych przedsiębiorców, którzy mają już doświadczenia w tym zakresie. Zaproponujemy im coś zupełnie przełomowego i zaskakującego” – dodaje Marcin Durzyński.

3hosting.pl zapewni łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania usługami, a jednocześnie obniży koszty. Wykorzystaj wyjątkową ofertę WeNet, polegającą na atrakcyjnej cenie odnowienia domen, korzystnych prowizjach za polecenie naszych usług i współpracę partnerską. WeNet stawia sobie za cel zmierzenie się z ugruntowanymi przedsiębiorstwami zajmującymi się hostingiem.

Sprawdź szczegóły na stronie: https://3hosting.pl/.

Paragraf 1:

WeNet to firma zajmująca się obszernym doradztwem internetowym. Nasza szeroka sieć ekspertów z całego kraju oferuje dopasowane, skuteczne rozwiązania dla biznesu, szczególnie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ofercie WeNet znajduje się tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Nasza usługa jest ceniona przez ponad 50 000 firm w całej Polsce – WeNet działa w 19 lokalizacjach.

Paragraf 2:

WeNet to Twoje rozwiązanie dla wszelkich potrzeb związanych z doradztwem internetowym. Nasza szeroka sieć ekspertów z całego kraju oferuje profesjonalne i skuteczne usługi dla twojego biznesu, szczególnie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Nasz pakiet zawiera tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Nasza usługa cieszy się uznaniem ponad 50 000 firm w całej Polsce – WeNet działa w 19 lokalizacjach.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM