Zdrowie i styl życia

Realizacja misji długowieczności: LifeSpan Vision Ventures dokonuje siódmej inwestycji

LifeSpan Vision Ventures ogłasza z dumą zamknięcie swojej siódmej inwestycji w biotechnologii długowieczności, wskazując na postęp w kierunku przedłużenia życia. 16 października 2023 roku spółka venture capital potwierdziła swoje zaangażowanie w rozwój tej branży.

LifeSpan połączył siły z Rejuvenation Technologies, która wyprodukowała technologię za pomocą nanocząsteczek lipidowych do wzmacniania telomerów i umożliwia regenerację tkanek. Ta współpraca ukazuje zaangażowanie LifeSpan w szukanie i wsparcie firm przodujących w badaniu innowacyjnych rozwiązań w walce z zaburzeniami związanymi z starzeniem się oraz jego konsekwencjami.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić naszą siódmą inwestycję na drodze rozwoju w dziedzinie długowieczności – powiedział Harry Robb, analityk LifeSpan Vision Ventures. – Działanie na rzecz wydłużania długości życia i stwarzanie warunków dla dłuższego, zdrowszego i pełniejszego życia dla wszystkich stanowi główny element naszej misji. Uważamy, że firmy, w które inwestujemy, odegrają kluczową rolę na kolejnym etapie rozwoju rozwiązań biotechnologicznych, które niosą ze sobą obietnicę lepszej przyszłości”.

Inwestycja LifeSpan Vision Ventures w Rejuvenation Technologies to jeden z wielu strategicznych kroków, jakie podjęliśmy w ostatnim czasie. Wcześniej inwestowaliśmy w takie firmy jak LIfT Biosciences, Deciduous Therapeutics i Fauna Bio, a w krótkim czasie ogłosimy kolejne inwestycje.

LifeSpan Vision Ventures wspiera przedsiębiorców na całym świecie, którzy dążą do poprawy jakości życia ludzi w wieku. Prowadzimy inwestycje w firmy, które opracowują i wdrażają innowacyjne produkty i usługi w obszarach związanych z długowiecznością, odżywianiem i zdrowiem.

Chcemy dążyć do poprawy jakości życia, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które mogą sprawić, że starzenie się będzie pełne siły i energii. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową https://www.lifespanvisionventures.com/.

LifeSpan Vision Ventures inwestuje w przedsiębiorców, którzy pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w dziedzinie starzenia się i długowieczności. Nasza misja to zapewnienie ludziom długiego i zdrowego życia dzięki nowym technologiom. Poprzez strategiczne partnerstwa i inwestycje chcemy wpłynąć na społeczeństwo, aby starzenie się było jednocześnie witalne, odporne i pełne możliwości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych misji i planach, odwiedź naszą stronę internetową https://www.lifespanvisionventures.com/.

LifeSpan Vision Ventures to innowacyjny venture capital, który wspiera innowacyjne terapie i produkty, które mogą wydłużyć życie i poprawić jego jakość. Poprzez udział w strategicznych partnerstwach i inwestycjach możemy wpływać na przyszłość w dziedzinie starzenia się.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM