Biznes i finanse

Inwestuj w Nieruchomości i zyskaj Spokój Finansowy

Korzystając z naszego Poradnika „Ubezpieczenia Pracowników Delegowanych dla Początkujących i Zaawansowanych” uzyskasz wyczerpujące informacje na temat systemu ubezpieczenia społecznego, który często jest złożony i skomplikowany. To narzędzie pomoże Ci zrozumieć wszystkie przepisy dotyczące pracy za granicą i ułatwić podjęcie decyzji dotyczącej ubezpieczenia.

Już 18 października, o godzinie 12:00, zapraszamy do udziału w cyklu #SposóbNaKapitał, gdzie gościem redakcji ekonomicznej PAP będzie Michał Sapota. Właściciel HREIT SA podzieli się swoim doświadczeniem dotyczącym inwestycji w fundusze nieruchomościowe oraz wyjaśni jak tworzyć długofalowe strategie rozwoju firmy przy wykorzystaniu różnych źródeł finansowania.

Podczas naszej rozmowy skupimy się na przeanalizowaniu obecnego stanu branży z punktu widzenia jej atrakcyjności dla inwestorów. Przyjrzymy się bliżej wpływowi programu bezpiecznego kredytu 2 proc. na zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym, a także możliwościom rozwoju rynku nieruchomości biurowych i magazynowych.

W najbliższą środę omówimy temat pozyskiwania finansowania na nowe inwestycje przez firmy deweloperskie. Zastanowimy się, jakie są obecnie możliwości dostępu do kapitału, jak mogą współgrać ze sobą rynek finansowy i rynek nieruchomości oraz jakie oferty inwestycyjne są dostępne dla branży nieruchomości. Dołożymy starań, aby odpowiedzieć na wszystkie powyższe pytania.

Zachęcamy do śledzenia rozmowy już w środę, 18 października o godzinie 12:00. Transmisję zobaczyć będzie można na PAP Biznes, PAP MediaRoom oraz Facebooku.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM