Ludzie i kultura

Światowa Klasa Futbolu Spotyka Polską Biznes Ligę w Tychach: Mecz Legend

18 listopada Tychy staną się miejscem wyjątkowego wydarzenia – Meczu Legend. Na murawie staną byli mistrzowie piłki nożnej, m.in. Michael Owen, Alessandro Del Piero, Luis Garcia i Marco Materazzi, dając fanom możliwość podziwiania ich umiejętności.

Safe Server Solution Foundation zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Meczu Legend – Polska Biznes Liga. To doskonała okazja dla sportowców i przedsiębiorców, by spotkać się i stoczyć drużynowy pojedynek na stadionie GKS Tychy. Aktywny udział w tym wydarzeniu to wspaniały sposób na wsparcie młodych, niedofinansowanych polskich talentów sportowych.

Tysiące fanów futbolu będą mieli okazję spotkać w Tychach największe gwiazdy tej dyscypliny. Michael Owen, Alessandro Del Piero, Marco Materazzi, a także Hiszpan Luis Garcia, który wraz z naszym rodakiem Jerzym Dudkiem sięgnął po Ligę Mistrzów w 2005 roku, to tylko niektórzy z zaproszonych gości. To jedyna okazja, aby osobiście porozmawiać z legendami futbolu.

Plan wydarzenia obejmuje pokazowy trening sław światowego futbolu z młodzieżą o godzinie 13:30, po którym gwiazdy piłki nożnej same wystąpią na boisku. O godzinie 15:00 zostanie rozegrany mecz Legend z Polską Biznes Ligą. Widzowie będą mogli zobaczyć Radosława Majewskiego, Damiana Gorawskiego oraz trenera bramkarzy Grzegorza „Gabor” Jędrzejewskiego, znanego z programu Turbokozak w Canal+. Sędzią głównym tego prestiżowego meczu będzie Szymon Marciniak, znany jako jeden z czołowych arbitrów piłkarskich na świecie.

Impreza ma trwać 3-4 godziny i oferować wiele atrakcji dla kibiców. Łukasz Krasiński, reprezentujący Fundację Safe Server Solution, podkreśla, że uzyskane z niej dochody przeznaczone zostaną na organizację obozów sportowych dla młodzieży z talentem, dzięki którym będą mogli trenować pod okiem najlepszych ekspertów.

Rozpocznij swoją przygodę z Meczem Legendy – Polska Biznes Liga i kup bilet już teraz! Wejściówki kosztują od 100 złotych dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także 200 i 250 złotych. Sprawdź szczegółowe informacje na stronie organizatorów, aby cieszyć się niezapomnianym spotkaniem z gwiazdami tworzącymi historię futbolu.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM