Biznes i finanse

#MakingSoundVisible: Toshiba TV i jej wyjątkowy dźwięk

Przeprowadzone przez Arval Service Lease Polska badanie, polegające na porównaniu efektywności różnych środków transportu w ruchu miejskim, porównywało czas, koszt przejazdu oraz generowany ślad węglowy. W testach wzięło udział 20 uczestników, a pięć różnych tras pokonało samochody elektryczne, spalinowe, rowery oraz komunikację miejską. Wyniki przeprowadzono w warunkach rzeczywistych, dzięki czemu wyciągnięte zostały jak najbardziej wiarygodne wnioski.

Wyświetlacz Toshiba Z870 jest kolejnym przykładem doskonałości, jaką stawia przed sobą marka Toshiba TV. Ten model wyposażono w funkcje, które gwarantują doskonały dźwięk i obraz, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami wizualnymi.

Kampania #MakingSoundVisible okazała się sukcesem. Udział w niej wzięli szanowani producenci muzyczni, którzy potwierdzili, że telewizor Z870 to nie tylko wyświetlacz obrazu, ale i zaawansowany system audio. Oglądając relacje z kampanii w mediach społecznościowych, można było zauważyć, jak wyjątkowo głęboko i czysto brzmią głośniki tego modelu oraz jaką jakością obrazu dysponuje.

Toshiba TV Z870 oferuje wyjątkową mieszankę nowoczesnych funkcji i atrakcyjnego wyglądu. Technologia mini-LED wyświetla żywe obrazy o imponującej jakości i w połączeniu z głębokim dźwiękiem tworzy wyjątkowy muzyczny krajobraz, który z pewnością przypadnie do gustu fanom produkcji muzycznych.

Z870 wyposażone jest w zaawansowane technologicznie głośniki Dolby Atmos, które gwarantują realistyczną jakość dźwięku 3D. Połączenie dźwięków o wysokiej i niskiej częstotliwości zapewnia pełny zakres dynamiki, pozwalając doświadczyć prawdziwego kina domowego. Dodatkowo, głośnik niskotonowy REGZA Bass Woofer Pro wzbogaca dźwięk o głęboki bas, który pozwala wczuć się w muzykę na koncercie i doświadczyć całego ładunku emocji.

REGZA Engine ZRi to zaawansowana technologia sztucznej inteligencji, która pozwala w pełni skorzystać z potencjału Z870, zapewniając zaskakująco realistyczny dźwięk i zagłębiając się w każdy detal brzmienia.

Seria Z870 oferuje niezwykłe doznania wizualne dzięki technologii Quantum Dot Color, która precyzyjnie odzwierciedla miliard odcieni kolorów, wzbogacając każdą klatkę obrazu. Ponadto rozwiązanie Full Array Local Dimming PRO zapewnia imponujący kontrast, a dzięki certyfikatowi IMAX Enhanced uzyskasz niezapomniane wrażenia kinowe.

Toshiba TV wykorzystuje swoją najnowszą technologię, aby połączyć dźwięk i obraz w modelu Z870, oferując doświadczenie kinowe w zaciszu własnego domu. Przy pomocy tego niezwykłego połączenia, możesz usłyszeć wszystkie dźwięki, od głębokich basów po subtelne szczegóły w tle, i cieszyć się prawdziwym kinowym doświadczeniem.

Toshiba TV oferuje ponad 70 lat doświadczenia w produkcji telewizorów. Jako lider w innowacjach i wynalazkach, wyprodukowała szeroką gamę modeli wyposażonych w funkcje, których wcześniej nikt nie widział. Użytkownicy na całym świecie mają szansę cieszyć się z niezapomnianych wrażeń z oglądania telewizji, zaś Toshiba zapewnia im doskonałą jakość obrazu.

Toshiba TV z dumą kontynuuje tradycję produkcji telewizorów, która trwa już 70 lat. Firma wprowadza na rynek nowe modele, w których zamontowano funkcje, których nie oferowały inne marki. Oglądający na całym świecie mają szansę cieszyć się innowacyjnymi rozwiązaniami, które oferuje Toshiba TV, a firma zapewnia im doskonałą jakość obrazu.

Toshiba TV oferuje swoim klientom skuteczne i innowacyjne rozwiązania dzięki swojej 70-letniej tradycji produkcji telewizorów. Firma wyprodukowała całą gamę telewizorów z najnowocześniejszymi technologiami, które zapewniają użytkownikom znakomite wrażenia podczas oglądania, a także doskonałą jakość obrazu.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM