Biznes i finanse

Nowa era współpracy: SHL Medical i Lifecore Biomedical łączą siły

SHL Medical, dostawca zaawansowanych systemów do podawania leków, takich jak autoinjektory i innowacyjne systemy specjalnego podawania leków, 17 października 2023 roku zawarło porozumienie o współpracy marketingowej z Lifecore Biomedical (Nasdaq: LFCR). Lifecore Biomedical jest w pełni zintegrowaną organizacją do rozwoju i produkcji („CDMO”), która oferuje wysoce zróżnicowane możliwości w rozwoju, wypełnianiu i kończeniu skomplikowanych produktów farmaceutycznych do iniekcji w ampułkach i strzykawkach.

W ramach tego partnerstwa, Lifecore staje się członkiem ogłoszonego niedawno programu Zarządzania Sojuszami SHL, inicjatywy stworzonej w celu dalszego wzmocnienia modelu biznesowego SHL poprzez ułatwienie zaangażowania klientów w innych ważnych graczy w ekosystemie dostaw leków.

SHL i Lifecore, zgodnie z postanowieniami swojej umowy, wymienią się wiedzą i doświadczeniem w swoich odpowiednich dziedzinach, aby obie firmy mogły zapewnić swoim klientom niedoścignioną pomoc w usługach CDMO i najlepsze opcje rozwoju urządzeń do podawania leków.

Jako lider i pionier w dziedzinie autoinjektorów, SHL oferuje rozwiązania z zakresu urządzeń do podawania leków oraz kompleksowe zdolności związane z rozwojem, produkcją i końcową montażem swoich produktów autoinjektorowych. Partnerstwo z Lifecore pozwoli SHL zaproponować zaufanego CDMO, który jest słynny ze swojej wypróbowanej umiejętności i zaawansowanych systemów jakości w aseptycznej produkcji farmaceutycznej i wypełnianiu głównych pojemników, tworząc kompleksowy system wsparcia dla wszystkich etapów rozwoju autoinjektora i jego cyklu życia komercyjnego.

“As a true partner to pharma and biotech, we believe in providing full end-to-end solutions that enhance patients’ quality of life and enable patients’ independence,” said Kimberlee Steele, Managing Director of SHL Pharma, SHL Medical’s final assembly, labeling, and packaging business unit in Florida. “We are excited to partner with Lifecore to provide high-quality CDMO services matching SHL’s own high-touch approach to servicing our customers.”

Darren Hieber, Senior Vice President ds. Rozwoju Korporacyjnego i Partnerstw w Lifecore skomentował: „Ciągle dostosowujemy się, aby nadążać za ewolucją leczenia i technologii medycznych, a nasza głęboka wiedza w zakresie napełniania/kończenia strzykawek i ampułek idealnie wpisuje się w ofertę SHL. Nasza współpraca z SHL poszerzy zakres naszych usług dla naszych klientów CDMO, umożliwiając im dostarczanie korzyści i wygody z innowacyjnych systemów podawania leków pacjentom na całym świecie. Jesteśmy zachwyceni, że związaliśmy się z liderem branży, który stworzył biznes skupiony na rozwiązaniach skierowanych na pacjenta poprzez ich unikalne, wygodne i wysokiej jakości portfel produktów.”

Nowa wersja:

Obraz jest dostępny na stronie AP.

SHL Medical to czołowy dostawca na światowym rynku zaawansowanych systemów do wstrzykiwań. Firma jest partnerem wybieranym przez wiodące firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne. SHL Medical zapewnia rozwiązania zorientowane na pacjenta, w tym do projektowania, rozwoju i produkcji autoinjektorów, pen injektorów oraz innowacyjnych systemów dostawy dużych dawek i wysokowiskozyjnych formuł. Firma oferuje również usługi montażu końcowego, etykietowania i pakowania swoich systemów dostawy leków.

SHL Medical angażuje się w swoje przesłanie biznesowe – Umożliwienie Niezależności Pacjenta – aby zapewnić jak najlepszą jakość usług.

Innowacja i nauka są podstawowymi wartościami firmy, które inspirują jej zespół do ciągłego poszukiwania lepszych sposobów zaspokajania potrzeb pacjentów.

Aby odpowiedzieć na rosnący trend w domowej terapii, SHL Medical zwiększyło swoją pracę rozwojową w sektorze opieki zdrowotnej cyfrowej, aby pomóc w poprawie ekosystemu dostaw leków.

Zlokalizowane w Szwajcarii, na Tajwanie, w Szwecji i w Stanach Zjednoczonych, globalny zespół ekspertów SHL Medical współpracuje bez zarzutu jako jeden zespół, wykorzystując swoje kompleksowe własne zdolności produkcyjne. Rozwiązania firmy oferują dostosowywanie i optymalizację dla każdego projektu, jednocześnie aktywnie wplatając działania zorientowane na zrównoważony rozwój do swoich projektów i procesów, aby przyczynić się do czystszej Ziemi. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź www.shl-medical.com.

Nowa wersja:

Lifecore Biomedical, Inc. to w pełni zintegrowana organizacja rozwoju i produkcji umów (CDMO), która oferuje wysoce zróżnicowane możliwości w zakresie rozwoju, wypełniania i kończenia skomplikowanych produktów farmaceutycznych do wstrzykiwań sterylnych w ampułkach i fiolkach. Jako jeden z wiodących producentów premium, iniekcyjnej kwasu hialuronowego, Lifecore oferuje ponad 40 lat doświadczenia jako partner dla globalnych i rozwijających się firm biotechnologicznych i biofarmaceutycznych w wielu kategoriach terapeutycznych, aby wprowadzić swoje innowacje na rynek. Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, odwiedź stronę internetową Lifecore pod adresem www.lifecore.com.

Lifecore Biomedical, Inc. to zaawansowane centrum zarządzania umowami (CDMO), które oferuje zaawansowane usługi w zakresie rozwoju, wypełniania i kończenia skomplikowanych produktów do wstrzykiwań sterylnych w ampułkach i fiolkach. Jako jeden z wiodących producentów premium, iniekcyjnej kwasu hialuronowego, Lifecore posiada ponad 40 lat doświadczenia w dostarczaniu swoich innowacji na rynki globalne i lokalne, dostarczając swoim partnerom innowacyjności na wielu płaszczyznach terapeutycznych. Aby dowiedzieć się więcej na temat firmy, odwiedź stronę internetową Lifecore na www.lifecore.com.

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłych wydarzeń i wyników, w tym oczekiwanego związku biznesowego między SHL a Lifecore, podlegające zabezpieczeniu przewidzianemu w ustawie o reformie oskarżeń cywilnych z 1995 roku oraz innych zabezpieczeniach na mocy ustawy o papierach wartościowych z 1933 roku oraz ustawy o obrocie papierami wartościowymi z 1934 roku. Słowa takie jak „przewidywać”, „oszacować”, „oczekiwać”, „projektować”, „planować”, „zamierzać”, „wierzyć”, „móc mieć”, „prawdopodobnie” i podobne wyrażenia są używane, aby określić stwierdzenia dotyczące przyszłości. Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości wiążą się z pewnymi ryzykami i niepewnościami, które mogą spowodować istotne różnice w rzeczywistych wynikach, w tym między innymi charakter i wymagania związku między SHL a Lifecore, zdolność do osiągnięcia przyjęcia nowych produktów Lifecore na rynku oraz regulacje rządowe wpływające na odpowiednie działalności przedsiębiorstw. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat czynników, które mogą spowodować istotne różnice w wynikach opisanych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości, należy zapoznać się z złożonymi przez Lifecore dokumentami w Komisji Papierów Wartościowych, w tym ryzykami zawartymi w naszym najnowszym raporcie kwartalnym w formie 10-Q i raporcie rocznym w formie 10-K/A. Stwierdzenia dotyczące przyszłości stanowią aktualne oczekiwania zarządu i są w istocie niepewne. Z wyjątkiem wymogów prawa żadna z firm nie ponosi żadnego zobowiązania do aktualizacji stwierdzeń dotyczących przyszłości, aby uwzględnić następujące po nich wydarzenia lub okoliczności.

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłych wydarzeń oraz wyników, w tym oczekiwanego związku biznesowego między SHL a Lifecore, które chronione są przez Ustawę o Reformie Oskarżeń Cywilnych z 1995 roku oraz innymi zabezpieczeniami zgodnymi z Ustawą o Papierach Wartościowych z 1933 roku oraz Ustawą o Obrocie Papierami Wartościowymi z 1934 roku. Słowa takie jak „przewidywać”, „oszacować”, „oczekiwać”, „projektować”, „planować”, „zamierzać”, „wierzyć”, „móc mieć”, „prawdopodobnie” i podobne wyrażenia są używane, aby określić stwierdzenia dotyczące przyszłości. Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości wiążą się z pewnymi ryzykami i niepewnościami, które mogą mieć wpływ na rzeczywiste wyniki, w tym na charakter i wymagania związku między SHL a Lifecore, zdolność do osiągnięcia przyjęcia nowych produktów Lifecore na rynku oraz regulacje rządowe wpływające na odpowiednie działalności przedsiębiorstw. Aby uzyskać dalsze informacje na temat czynników, które mogą mieć wpływ na istotne różnice w wynikach opisanych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości, należy zapoznać się z złożonymi przez Lifecore dokumentami w Komisji Papierów Wartościowych, w tym ryzykami zawartymi w naszym najnowszym raporcie kwartalnym w formie 10-Q oraz raporcie rocznym w formie 10-K/A. Stwierdzenia dotyczące przyszłości stanowią aktualne oczekiwania zarządu i są w istocie niepewne. Z wyjątkiem wymogów prawa żadna z firm nie ponosi żadnego zobowiązania do aktualizacji stwierdzeń dotyczących przyszłości, aby uwzględnić następujące po nich wydarzenia lub okoliczności.

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłych wydarzeń i wyników, w tym oczekiwanego związku biznesowego między SHL a Lifecore, chronione przez Ustawę o Reformie Oskarżeń Cywilnych z 1995 roku oraz innymi zabezpieczeniami zgodnymi z Ustawą o Papierach Wartościowych z 1933 roku i Ustawą o Obrocie Papierami Wartościowymi z 1934 roku. Słowa takie jak „przewidywać”, „oszacować”, „oczekiwać”, „projektować”, „planować”, „zamierzać”, „wierzyć”, „móc mieć”, „prawdopodobnie” i podobne wyrażenia są używane, aby określić stwierdzenia dotyczące przyszłości. Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości wiążą się z pewnymi ryzykami i niepewnościami, które mogą spowodować istotne różnice w rzeczywistych wynikach, w tym między innymi charakter i wymagania związku między SHL a Lifecore, zdolność do osiągnięcia przyjęcia


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM