Polityka i społeczeństwo

Quiz z nagrodami: wygraj aparat kompaktowy w teście wiedzy o komisjach europejskich

Uczestnicy quizu o komisach europejskich mogą zdobyć kompaktowy aparat fotograficzny i dwie opaski fitnessowe, wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań, by mieć szansę na wygraną.

Parlament Europejski ma wiele istotnych funkcji, w tym posiedzenia plenarne oraz konsultacje w specjalnych komisjach. Komisje te zajmują się różnorodnymi tematami, takimi jak relacje międzynarodowe, ochrona konsumentów i edukacja. Jakie jeszcze zadania pełnią komisje? Czy każdy może śledzić ich prace? Aby poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań, zachęcamy do udziału w naszym konkursie.

Quiz składa się z pytań jednokrotnego wyboru. Aby mieć szansę na wygraną jednej z nagród, wystarczy udzielić odpowiedzi na 10 z pytań. W przypadku wyboru zwycięzców, w pierwszej kolejności brany pod uwagę będzie procent poprawnych odpowiedzi, a dopiero potem – jeśli to konieczne – czas potrzebny na rozwiązanie testu.

Konkurs rozpocznie się 9 lutego 2024 r. i potrwa do północy 15 lutego 2024 r. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody:

I miejsce – aparat fotograficzny typu instant o wartości 400 zł,

II i III miejsce – opaska fitnessowa o wartości 300 zł.

Wydarzenie jest organizowane przez Polską Agencję Prasową w ramach projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”, który otrzymał dofinansowanie z Parlamentu Europejskiego.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM