Biznes i finanse

CIS: Plan posiedzeń komisji senackich – 3 kwietnia 2024 (komunikat)

Projekty Dolin Wodorowych to innowacyjne inicjatywy, które integrują pełny ekosystem wodorowy, od produkcji po końcowe wykorzystanie, w jednym miejscu. Unijna Komisja Europejska przyznaje na nie wsparcie finansowe w wysokości 200 mln EUR z programu REPowerEU oraz środki z Partnerstwa na Rzecz Czystego Wodoru. W 2023 r. w Europie funkcjonowało już 65 Dolin Wodorowych, co świadczy o rosnącym znaczeniu tych projektów.

Centrum Informacyjne Senatu przedstawia plan posiedzeń komisji senackich na bieżący tydzień.

Środa, 3 kwietnia:

Komisja Infrastruktury o godz. 14.00, sala 217

Informacja ministra infrastruktury na temat funkcjonowania stacji kontroli pojazdów.

Komisja Budżetu i Finansów Publicznych oraz Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi o godz. 16.00, sala obrad Senatu

Rozpatrzenie ustawy o zmianie ustawy – Kodeks cywilny, ustawy o kredycie konsumenckim oraz ustawy o konsumenckiej pożyczce lombardowej (druk senacki nr 61, druki sejmowe nr 208, 227, 250 i 250-A).

Komisja Budżetu i Finansów Publicznych

Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.45 w sali obrad Senatu.

Podczas spotkania zostanie rozpatrzona ustawa o zmianie ustawy o rachunkowości oraz niektórych innych ustaw (druk senacki nr 60, druki sejmowe nr 242 i 252).

Zgodnie z postanowieniami art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe, komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść. (PAP)


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM