Nauka i technologie

ExaGrid w gronie finalistów plebiscytu Network Computing Awards 2024

ExaGrid została nominowana w 8 kategoriach dorocznego plebiscytu branżowego, co potwierdza jej pozycję lidera w branży.

Firma ExaGrid, specjalizująca się w warstwowym przechowywaniu kopii zapasowych, otrzymała nominacje w 8 kategoriach prestiżowego plebiscytu Network Computing Awards. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości wręczenia nagród 23 maja 2024 r. w Londynie.

Tutaj znajdziesz pełną treść informacji prasowej wraz z multimediami: https://www.businesswire.com/news/home/20240402386279/pl/

ExaGrid została uznana za finalistę w kilku kategoriach, w tym Produkt roku w zakresie ochrony danych, Produkt roku do przechowywania danych, Najwyższy zwrot z inwestycji, Sprzęt roku, Najlepsza obsługa klienta, Produkt roku oraz Przedsiębiorstwo roku.

Głosowanie w celu wybrania zwycięzców w poszczególnych kategoriach trwa. Dodatkowo urządzenie EX189 firmy ExaGrid zostało nominowane w kategorii „Produkt roku poddany próbom stanowiskowym” po niezależnej ocenie produktu.

„Otrzymane nominacje w tegorocznej edycji Network Computing Awards to dla nas wielki zaszczyt – powiedział Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. – ExaGrid nie ustaje w innowacjach, pragnąc zaoferować klientom najlepsze rozwiązanie do przechowywania kopii zapasowych w branży. W 2024 r. wprowadziliśmy nową linię produktów o wysokiej gęstości 2U zapewniającą oszczędność miejsca w szafie; co więcej, stale rozwijamy się jako firma, plasując się na pozycji branżowego lidera pod względem najlepszej obsługi klienta będącej wynikiem przypisania poszczególnym klientom inżynierów wsparcia wyższego szczebla (poziom 2) na całym świecie. Nasze rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych zapewnia najbardziej kompleksowe zabezpieczenia wśród rozwiązań do przechowywania kopii zapasowych, w tym funkcję odzyskiwania danych w następstwie ataku ransomware. Jesteśmy wdzięczni Network Computing za otrzymane wyróżnienie i z niecierpliwością oczekujemy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w maju”.

ExaGrid to firma oferująca warstwowe przechowywanie kopii zapasowych z unikatową strefą lądowania z pamięcią podręczną dysku, repozytorium długoterminowego przechowywania i skalowalną architekturą.

Strefa lądowania ExaGrid gwarantuje najszybsze tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i natychmiastowe odzyskiwanie maszyn wirtualnych, a repozytorium zapewnia najniższy koszt długoterminowego przechowywania.

Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje pełne urządzenia i zapewnia okno kopii zapasowej o stałej długości wraz ze wzrostem ilości danych, eliminując kosztowne kompleksowe aktualizacje wyposażenia i starzenie się produktów.

Firma ExaGrid oferuje obsługę inżynierską w licznych krajach na całym świecie, w tym w Argentynie, Australii, Beneluksie, Brazylii, Kanadzie, Chile, krajach WNP, Kolumbii, Czechach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Indiach, Izraelu, Włoszech, Japonii, Meksyku, krajach skandynawskich, Polsce, Portugalii, Katarze, Arabii Saudyjskiej, Singapurze, Republice Południowej Afryki, Korei Południowej, Hiszpanii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i innych regionach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie ExaGrid, odwiedź ich stronę exagrid.com lub skontaktuj się z nimi poprzez LinkedIn. Sprawdź, jakie doświadczenia mają ich klienci i dlaczego teraz poświęcają znacznie mniej czasu na tworzenie kopii zapasowych. Przeczytaj również sukcesy ich klientów. ExaGrid może się pochwalić oceną NPS wynoszącą +81.

ExaGrid to znak towarowy ExaGrid Systems, Inc. Wszelkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Oficjalną i obowiązującą wersją tego zawiadomienia jest tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tłumaczenie ma jedynie charakter orientacyjny i służy do ułatwienia zrozumienia zawiadomienia, należy je interpretować w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM