Biznes i finanse

Prezentacja ogniw heterozłączowych Huasun w Abu Zabi: nakreślenie przyszłości technologii solarnej

Sanofi-Aventis sp. z o.o. i Sanofi Pasteur sp. z o.o. połączą się w jeden podmiot prawny pod nazwą Sanofi sp. z o.o. od 2 kwietnia br. Celem połączenia jest optymalizacja działalności firmy i unowocześnienie standardów pracy. Warszawska siedziba Grupy Sanofi również zmienia adres na ul. Marcina Kasprzaka 6, 01-211 Warszawa.

ABU DHABI, ZEA, 2 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Przejście na ekologiczną energię słoneczną, uważaną za kluczowe źródło energii w obecnym i przyszłym świecie, jest niezbędne dla stworzenia bezemisyjnej przyszłości dla ludzkości. Wraz z dążeniem branży energetyki słonecznej do generowania energii w sposób coraz bardziej energooszczędny i ekologiczny przy jednoczesnym obniżaniu kosztów, głównym motorem staje się innowacyjność.

Technologia heterozłączowa (HJT) jest obecnie jednym z najbardziej porywających osiągnięć w dziedzinie systemów fotowoltaicznych. Jej ultrawysoka wydajność, niezawodność, opłacalność i wyjątkowa efektywność energetyczna przyciągają uwagę całej branży. Huasun Energy, światowy lider w produkcji HJT, z dumą prowadzi rozwój i komercjalizację tej technologii.

Podczas nadchodzącego Światowego Szczytu Energii Przyszłości (WFES) w Abu Zabi, firma Huasun zaprezentuje swoją wiodącą technologię HJT oraz najnowsze produkty HJT, obejmujące segmenty płytek, ogniw i modułów. Produkty te są dostosowane do zróżnicowanych zastosowań fotowoltaicznych, w tym wielkoskalowych instalacji użytkowych, komercyjnych i przemysłowych, mieszkaniowych, morskich i pionowych. Będą one dostępne na stoisku 6420. Równocześnie z główną wystawą, firma Huasun odbędzie inspirujące prezentacje, studia przypadków i ekskluzywną uroczystą kolację, podczas której 18 kwietnia po raz pierwszy poza Chinami zostanie zaprezentowany nowatorski moduł heterozłącza z zerową szyną zbiorczą (0BB).

Produkty Huasun HJT wyróżniają się najwyższym w branży współczynnikiem temperaturowym na poziomie 0,24%, co przekłada się na niespotykaną wydajność energetyczną, zwłaszcza w gorącym klimacie. Badania empiryczne wykazały, że moduły słoneczne HJT generują więcej energii elektrycznej w środowiskach o wysokich temperaturach niż technologia TOPCon. Wizyta biznesowa Huasun w Abu Zabi ma na celu prezentację innowacyjnych osiągnięć HJT oraz ofertę produktów najwyższej klasy w regionie Bliskiego Wschodu.

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w wydarzeniu

Program konferencji – Huasun Heterojunction Tour Abu Dhabi 2024

15 kwietnia @ Konferencja na temat przyszłości magazynowania energii słonecznej na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej

– Jacky Chan, dyrektor ds. sprzedaży zagranicznej KA i rozwoju projektów w Huasun Energy, przedstawi spostrzeżenia na temat wyjątkowej wydajności najnowocześniejszej heterozłączowej technologii solarnej w różnorodnych zastosowaniach fotowoltaicznych oraz jej roli w dążeniu do świata o zerowej emisji dwutlenku węgla.

16-18 kwietnia – Konferencja na temat przyszłości energetycznej świata, ADNEC.

Stoisko Huasun nr 6420.

– Prezentacje – Technologia HJT i jej zastosowanie na rynku.
– Uroczystości podpisywania umów partnerskich.
– Premiera magazynu poświęconego fotowoltaice „Huasun Special Edition” – pierwszej w branży publikacji poświęconej technologii HJT, rynkom i zastosowaniom.
– Atrakcyjne wydarzenia rozrywkowe: przekąski i napoje, recepcjonista w stroju pandy, wspólne sesje zdjęciowe, niesamowite tradycyjne chińskie upominki.

18 kwietnia, po południu – Abu Zabi.

Specjalistyczne warsztaty i gala Huasun HJT (we współpracy z Nextracker).
– Prezentacje – analiza empiryczna HJT; Trendy i analiza rynku fotowoltaicznego; rozwiązanie heterozłączowe i inteligentny tracker słoneczny; studium przypadku – największy na świecie park solarny HJT.

Prezentacja nowego produktu Huasun HJT 0BB odbyła się w uroczysty sposób.

Więcej informacji na temat aktualizacji Huasun znajdziesz na profilu „Huasun HJT” na LinkedIn.

Huasun Energy

Anhui Huasun Energy Co., Ltd (Huasun) jest czołowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji na masową skalę ultrawysokowydajnych krzemowych płytek heterozłączowych typu n (HJT), ogniw i modułów słonecznych. Spółka Huasun, uznawana za przemysłowego pioniera technologii HJT w Chinach, wytworzyła ponad 4 GW produktów HJT dla blisko 40 krajów na całym świecie. Posiada ona obecnie 20 GW mocy wysokowydajnych produktów HJT, co czyni z niej największego producenta HJT na świecie. Docelowo planowane jest osiągnięcie mocy 40 GW do końca 2025 roku.

Odnośnik do strony internetowej: www.huasunsolar.com

Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sales@huasunsolar.com 

Zobacz nasze zdjęcia tutaj: https://mma.prnewswire.com/media/2375964/Huasun_Energy_s_Heterojunction_Tour_Abu_Dhabi_2024.jpg 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM