Biznes i finanse

Odżywka do rzęs RevitaLashandreg; Advanced świętuje swój powrót na rynek kalifornijski po ponad dekadzie

Jeśli chcesz skorzystać z ulg podatkowych, koniecznie sprawdź i uzupełnij zeznania przygotowane przez administrację skarbową. Według serwisu Prawo.pl, szczególnie uważać należy na ulgi: rodzinne i dla seniorów, które mogą zawierać nieprawidłowości, nawet jeśli zostały uwzględnione przez fiskusa.

RevitaLash® Advanced, wielokrotnie nagradzane serum do rzęs, po ponaddziesięcioletniej przerwie, zostaje ponownie udostępnione do zakupu i wysyłki na terenie Kalifornii. Zdjęcie zakazu sprzedaży produktu wynika z procesu sądowego z prywatnego powództwa na podstawie stanowego prawa o uczciwej konkurencji.

„Jako firma rodzinna świętujemy nasz wkład w branżę, którego początek stanowiła bestsellerowa odżywka do rzęs RevitaLash Advanced – powiedział dr Michael Brinkenhoff, założyciel i dyrektor generalny RevitaLash® Cosmetics. – Stworzyłem oryginalną odżywkę do rzęs RevitaLash dla mojej zmarłej żony, Gayle, która udowodniła nam wszystkim, że możliwe jest prowadzenie znaczącego i pełnego pasji życia nawet w obliczu diagnozy przerzutowego raka piersi. Jej postawa jest wciąż inspiracją dla RevitaLash Cosmetics, podobnie jak jej pasja do dzielenia się z innymi. Opracowaliśmy szeroką gamę produktów z myślą o podkreśleniu naturalnego piękna i wewnętrznej siły kobiet”.

„Jako marka, która naprawdę ceni swoich klientów, jesteśmy wdzięczni za ich lojalność wobec RevitaLash Cosmetics w ciągu ostatniej dekady. RevitaLash Cosmetics była i wciąż pozostaje wiodącą na świecie linią produktów do pielęgnacji rzęs i brwi, a także JEDYNĄ marką tego rodzaju opracowaną przez okulistę. Jesteśmy dumni z dziedzictwa naszej marki i przypisujemy nasz sukces oddanej społeczności”.

RevitaLash® Cosmetics z przyjemnością ogłasza wznowienie sprzedaży odżywki do rzęs w Kalifornii od 3 kwietnia 2024 roku.

Lori Jacobus, prezes i globalny dyrektor ds. marketingu, wyraziła wdzięczność w imieniu całego zespołu, stwierdzając:

Klienci w Kalifornii mogą teraz znaleźć odżywkę do rzęs RevitaLash® Advanced w wiodących sklepach detalicznych, takich jak Amazon, Nordstrom, Neiman Marcus oraz na stronie internetowej: revitalash.com. Więcej informacji na temat odżywek do rzęs RevitaLash® Advanced i miejsc, w których można je zakupić w Kalifornii, można znaleźć na stronie: revitalash.com.

RevitaLash® Cosmetics to światowy lider w produkcji zaawansowanych produktów do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Ich nagradzane produkty są dostępne w ponad 70 krajach i można je znaleźć w gabinetach lekarskich, spa, salonach kosmetycznych i specjalistycznych sklepach.

Odżywka do rzęs RevitaLash® Advanced oraz odżywka do brwi RevitaBrow® Advanced to tylko kilka produktów oferowanych przez tę firmę założoną w 2006 r. Co więcej, RevitaLash® Cosmetics aktywnie wspiera walkę z rakiem piersi, przekazując część swoich dochodów na programy badawcze i edukacyjne przez cały rok, nie tylko w październiku. Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.revitalash.com.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM