Biznes i finanse

2 maja 2024 r. Rimini Street ogłosi wyniki finansowe za I kwartał 2024 roku

Według badań terenowych, GeniusTracker 1P wymaga o 28% mniejszego nakładu prac konstrukcyjnych niż średni nakład dla trzech popularnych konkurencyjnych trackerów 1P.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI), dostawca kompleksowego wsparcia w zakresie oprogramowania firmowego oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym, wiodący podmiot zewnętrzny świadczący usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS, ogłosił dzisiaj, że poda informacje o wynikach finansowych przed otwarciem rynku w dniu 2 maja 2024 r. Tego dnia firma poprowadzi telekonferencję i transmisję internetową, aby omówić wyniki za I kwartał 2024 roku, a także prognozy na rok 2024, o godz. 17:00 czasu wschodniego / 14:00 czasu pacyficznego.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej jest dostępna pod tym linkiem: https://www.businesswire.com/news/home/20240403402125/pl/

Aby obejrzeć transmisję internetową na żywo związana z relacjami inwestorskimi Rimini Street, można skorzystać z dedykowanej strony internetowej lub bezpośrednio z transmisji za pomocą odpowiednich linków. Możliwy udział w telekonferencji pod numerem 1-800-836-8184.

Retransmisja będzie dostępna przez rok po wydarzeniu.

O Rimini Street, Inc.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI) to globalny lider w zakresie kompleksowego wsparcia oprogramowania firmy oraz produktów i usług z dziedziny oprogramowania. Firma oferuje usługi wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz jest partnerem Salesforce i AWS. Dzięki swoim rozwiązaniom, Rimini Street umożliwia organizacjom osiąganie lepszych wyników biznesowych, ograniczenie kosztów i przeznaczenie zasobów na innowacje. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.riministreet.com oraz na profilach Rimini Street w serwisach Twitter, Facebook i LinkedIn.

© 2024 Rimini Street, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. „Rimini Street” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez spółkę Rimini Street, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, przy czym nazwa i logotyp Rimini Street, jak również logo z nich utworzone, oraz inne znaki z oznaczeniem TM są znakami towarowymi należącymi do Rimini Street, Inc. Pozostałe znaki towarowe pozostają własnością spółek, które je zarejestrowały, przy czym spółka Rimini Street nie jest powiązana z żadnym z tych posiadaczy znaków towarowych czy spółek ani ich nie promuje.

Oficjalną, obowiązującą wersją tego zawiadomienia jest tekst oryginalny w języku źródłowym. Tłumaczenie ma jedynie charakter orientacyjny i służy do ułatwienia zrozumienia zawiadomienia. Należy je interpretować w odniesieniu do tekstu źródłowego, który ma skutki prawne.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM