Polityka i społeczeństwo

MRiT: Reforma planistyczna w praktyce – konferencja szkoleniowa (komunikat)

– Dzisiaj Ministerstwo Rozwoju i Technologii omawia praktyczne aspekty reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego, takie jak wykorzystanie nowych narzędzi planistycznych, opracowanie planu ogólnego oraz uzyskanie dofinansowania na przygotowanie dokumentów planistycznych. Konferencja zgromadziła około 200 samorządowców, urbanistów i specjalistów związanych z tym obszarem, aby omówić realizację reformy w ramach KPO.

– Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje:

Dzisiaj przedstawiliśmy praktyczne aspekty reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego, takie jak wykorzystanie nowych narzędzi planistycznych, opracowanie planu ogólnego oraz uzyskanie dofinansowania na przygotowanie dokumentów planistycznych. Konferencja zgromadziła około 200 samorządowców, urbanistów i specjalistów związanych z tym obszarem, aby omówić realizację reformy w ramach KPO.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/reforma-planistyczna-w-praktyce—konferencja-szkoleniowa-mrit

UWAGA: Publikowane komunikaty na serwisie PAP są przedstawiane w oryginalnej formie, bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści. Nadawca komunikatu odpowiada za jego treść – zgodnie z postanowieniami art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM