Biznes i finanse

Stalowa Wola: Ogłoszono przetarg na nowe place zabaw w jednostkach oświatowych

Przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych – montaż urządzeń zabawowych na placach zabaw przy jednostkach oświatowych w Stalowej Woli został ogłoszony 1 lipca 2024 roku.

Prezydent miasta Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny, ogłosił dzisiaj przetarg na budowę nowych placów zabaw w miejscowych przedszkolach. Prace te wpisują się w szereg remontów prowadzonych obecnie w jednostkach oświatowych, tworząc nowoczesne i bezpieczne przestrzenie edukacji i zabawy dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Chcemy zmodernizować place zabaw przy różnych jednostkach oświatowych w Stalowej Woli, takich jak Przedszkole Nr 2, Przedszkole Nr 3, Przedszkole Nr 5, Przedszkole Nr 6, Przedszkole Nr 7, Przedszkole Nr 10, Przedszkole Nr 11 oraz IŻM. Wybrany wykonawca będzie miał 4 miesiące na zrealizowanie tego projektu, który ma na celu budowę nowych urządzeń zabawowych.

Wykonanie robót budowlanych, w tym montaż urządzeń zabawowych na placach zabaw przy jednostkach oświatowych w Stalowej Woli, jest proponowane do realizacji. Szczegóły znajdują się pod tym linkiem: link


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM