Biznes i finanse

Lovela: jesteśmy całym sercem. Razem od pierwszego dnia

Od ponad 20 lat Lovela jako lider w kategorii prania dziecięcego dba o bezpieczeństwo najmłodszych, dostarczając mamom hipoalergiczne produkty do pielęgnacji dziecięcych ubranek. Dzięki delikatnej i przetestowanej dermatologicznie formule są one bezpieczne dla skóry dziecka już od pierwszych dni życia oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Na znak współpracy przy 30. Finale WOŚP w tym roku po raz kolejny na sklepowych półkach znajdziemy limitowaną edycję mleczek Lovela ze specjalnymi etykietami, na których widnieje czerwone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Graj z Lovela i WOŚP!

Dzięki wsparciu trzech wyjątkowych specjalistek – położnej Katarzyny Płazy-Piekarzewskiej, dermatologa Lidii Ruszkowskiej oraz fizjoterapeutki Ewy Kowalczyk, marka Lovela stworzyła charytatywnego i pełnego merytorycznych treści e-booka, w którym porusza tematykę pierwszych miesięcy życia maluszka oraz emocji, które mogą towarzyszyć mamie w tym wyjątkowym czasie. Już teraz poprzez platformę aukcje.wosp.org.pl każdy z nas może dokonać zakupu oraz wesprzeć zbiórkę 30. Finału WOŚP.

Jak wspomina Paweł Bajorek, dyrektor sprzedaży Reckitt, „Niezwykle cieszy nas fakt, że po raz kolejny możemy zagrać wspólnie z WOŚP. Od lat Lovela cieszy się niegasnącym zaufaniem mam, spełniając swoją misję, jaką jest dbanie o bezpieczeństwo kobiet od 3. trymestru ciąży oraz noworodków od pierwszych dni życia. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda nam się zebrać duże środki na wsparcie podopiecznych na oddziałach okulistycznych, dzięki którym będą mogli uczyć się otaczającego nas świata i cieszyć jego pięknem. Wzrok daje nam to, czego nie jesteśmy w stanie odtworzyć za pomocą innych zmysłów”.

Razem możemy więcej!

Macierzyństwo to wyjątkowy czas, podczas którego szukamy rozwiązań, które zaspokoją potrzeby maluszka oraz uczynią naszą wspólną drogę przyjemną i łatwiejszą tam, gdzie to możliwe. Jeśli oczekujesz przyjścia na świat swojego maluszka, jesteś młodą mamą albo masz w swoim otoczeniu bliską osobę, której chciałabyś sprawić wyjątkowy prezent – e-book Lovela okaże się idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko podaruje dawkę bezcennej wiedzy, ale i posiada wyjątkową moc – moc pomagania.

Źródło informacji: Lovela

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM