Biznes i finanse

Firma GlideFast Consulting otrzymuje wyróżnienie dla najlepszego elitarnego partnera ServiceNow roku 2022

BOSTON–(BUSINESS WIRE)– Firma GlideFast Consulting ogłosiła, że została wyróżniona jako najlepszy elitarny partner ServiceNow roku 2022 w regionie Ameryk. Firma GlideFast wykazała się zaangażowaniem w działalność na platformie ServiceNow, które znalazło wyraz w wiodących w branży wdrożeniach rozwiązań u klienta i zdolności do wykazania znacznego wzrostu.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20220207005290/en/

Organizacja ServiceNow Global Alliances and Channel Ecosystem (ACE) zajmuje się uznawaniem osiągnięć najlepszych w swojej klasie partnerów, którzy przyczyniają się do wzrostu ServiceNow, pomagając naszym wspólnym klientom w osiąganiu sukcesów w biznesie. Tegoroczne nagrody przyznano na podstawie wyników partnerów za 2021 r. Ocenie podlegały następujące główne cechy: udział w przychodach / wzrost przychodów, rozwój linii produktów, wzrost przepływu pracy oraz rozwój kompetencji i umiejętności; oraz innowacje w biznesie mające wpływ na transformację cyfrową.

Nagroda została wręczona w piątek 4 lutego 2022 r. podczas wydarzenia cyfrowego ServiceNow’s Americas Partner Awards.

GlideFast Consulting jest firmą konsultingową założoną przez architektów i deweloperów ServiceNow w 2015 r. Jeśli chodzi o kilka ostatnich lat, zespół szybko zajął czołową pozycję w ekosystemie partnerów ServiceNow i zyskał status partnera elitarnego, zapewniając najlepsze rozwiązania IT organizacjom, szczególnie z branży telekomunikacji, opieki zdrowotnej, finansów i technologii. W ciągu ostatnich kilku lat firma GlideFast odnotowała ogromny wzrost. Firma zainicjowała program rozwoju ServiceNow pod nazwą GlideFast Consulting University i nawiązała współpracę z byłymi partnerami elitarnymi ServiceNow, CloudPires i Pharicode.

„Jesteśmy zaszczyceni i zobowiązani, że mogliśmy otrzymać tę najbardziej prestiżową nagrodę ServiceNow. To powód do dumy dla każdego członka zespołu GlideFast z osobna. Uzyskanie tego wyróżnienia było możliwe dzięki ich codziennym wzmożonym wysiłkom. W imieniu zespołu GlideFast chciałbym podziękować wszystkim wspaniałym członkom zespołu ServiceNow współpracującym z nami i z naszymi lojalnymi klientami, którzy powierzają nam swoje najważniejsze inicjatywy” – powiedział Michael Lombardo, dyrektor generalny GlideFast Consulting.

W ostatnim roku firma ServiceNow kontynuowała rozwój globalnego ekosystemu partnerskiego, budując bliskie relacje z partnerami w celu wspierania klientów w realizacji transformacji cyfrowej i dostosowywaniu się do nowych warunków pracy. Członkostwo w programie partnerskim ServiceNow dało nam narzędzia umożliwiające wskazanie wspólnych inicjatyw wejścia na rynek i innowacyjnych ofert i rozwiązań, które zapewniają wymierne korzyści biznesowe klientom i przyspieszają wzrost platformy ServiceNow.

„Dziękujemy za uznanie naszego udziału w rozwoju ServiceNow. Będziemy kontynuować naszą misję polegającą na utrzymaniu pozycji bezsprzecznego lidera ServiceNow. Oczekujemy od siebie wiele – poprzeczka została ponownie podniesiona” – powiedział Jarred Pippy, dyrektor ds. operacyjnych GlideFast Consulting.

Firma GlideFast Consulting cieszy się z nagrody otrzymanej od ServiceNow, ale pozostaje skoncentrowana na wzroście, ulepszeniach i ekspansji. Nagroda jest kolejnym przykładem zaangażowania firmy na rzecz utrzymania pozycji lidera w globalnym ekosystemie ServiceNow. Firma obrała sobie nowy cel uzyskania statusu Global Elite dzięki ekspansji międzynarodowej dokonanej w tym roku.

GlideFast Consulting

GlideFast jest partnerem ServiceNow i firmą świadczącą usługi specjalistyczne, która zapewnia dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania i usługi profesjonalne mające zastosowanie we wdrożeniach, integracjach, zarządzanych usługach wsparcia, rozwoju aplikacji i szkoleniu. Więcej informacji na www.glidefast.com. Nawiąż kontakt z naszym zespołem na LinkedIn: www.linkedin.com/company/glidefast.

ServiceNow, logo ServiceNow, Now Platform i inne znaki handlowe ServiceNow są znakami handlowymi i/lub zarejestrowanymi znakami handlowymi ServiceNow, Inc.w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220207005290/en/

Źródło: GlideFast Consulting

KONTAKT:

Lauren Jankowski

e-mail: lauren.jankowski@glidefast.com

tel. (908) 477-1533

www.glidefast.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM