Biznes i finanse

Andersen Global wzmacnia swoją pozycję na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Po niedawnej ekspansji na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (BVI) Andersen Global umacnia pozycję w regionie dzięki nawiązaniu współpracy z kancelarią Chorus International Services (BVI) Limited (Chorus-Global).

Założona w 2019 r. kancelaria Chorus-Global świadczy usługi w BVI finansowe i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług korporacyjnych, powierniczych, regulacyjnych oraz z zakresu zarządzania i technologii finansowych. Kancelaria prowadzona przez założyciela Nicholasa Lane’a obsługuje zróżnicowaną grupę wyjątkowych klientów, do których należą podmioty korporacyjne, klienci prywatni, rodziny zamożne, instytucje i inwestorzy.

„Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami, co osiągamy dzięki przejrzystości i dbałości o realizację indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów – powiedział Nicholas. – Platforma Andersen Global umożliwi nam świadczenie jednolitych, kompleksowych usług w miarę jak potrzeby naszych klientów wykraczają poza granice kraju i dotychczasowe obszary praktyki”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, dodał: „dzięki skoncentrowaniu na potrzebach klienta i aktywnemu działaniu na rzecz dobrego przywództwa Chorus-Global nieustannie świadczy usługi, dzięki którym zajmuje czołową pozycję na rynku. Nicholas z zespołem zapewniają zintegrowane, najlepsze w swojej klasie rozwiązania i przyczynią się do wzmocnienia pozycji platformy we wschodniej części Karaibów”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 327 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220208005435/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM