Biznes i finanse

Firma Cognizant została wybrana przez Volvo Cars na dostawcę usług finansowo-księgowych i usług obejmujących procesy zamówień

TEANECK, N.J., 9 lutego 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka Cognizant (Nasdaq: CTSH) ogłosiła dzisiaj, że umowa z Volvo Cars na świadczenie usług finansowo-księgowych i obsługi zamówień została przedłużona. Umowa obejmuje globalne zobowiązania i należności tego producenta samochodów, jak również usługi obejmujące zamówienia materiałów produkcyjnych oraz towarów i usług nieprodukcyjnych, oraz usługi logistyczne.

W ramach tej nowej umowy, zawartej na okres trzech lat, Cognizant umożliwi firmie Volvo Cars harmonizację procesów finansowo-księgowych i zamówień oraz wdrożenie Inteligentnej Automatyzacji Procesów (IPA) w celu poprawy wydajności i wsparcia na drodze ku transformacji cyfrowej, którą obecnie kroczy. Dzięki najlepszej w swojej klasie usłudze Payment On Time (POT), wysoce zautomatyzowanej i bezdotykowej obsłudze faktur, oraz przyspieszeniu udzielania odpowiedzi na zapytania dostawców i klientów za pomocą narzędzi zgłaszania problemów przez internet, Volvo Cars również zyska możliwość obniżenia kosztów usług obejmujących procesy biznesowe i poprawy wyników działalności.

„Branża motoryzacyjna przechodzi nieustanną ewolucję przebiegającą równolegle ze zmianą modeli biznesowych, a przejście na produkcję pojazdów elektrycznych stało się kluczem do realizacji celu osiągnięcia neutralności klimatycznej, który wyznaczyli sobie producenci samochodów. Z dumą wspieramy Volvo Cars w ich dynamicznym rozwoju na licznych rynkach – powiedziała Anne-Sofie Risåsen, dyrektor skandynawskiego oddziału Cognizant. – Z niecierpliwością oczekujemy na umocnienie już ugruntowanych międzynarodowych standardów usług finansowo-księgowych i procesów zamówień materiałów produkcyjnych oraz towarów i usług nieprodukcyjnych”.

Firma Cognizant współpracuje z Volvo Cars od 2011 roku.

Cognizant

Cognizant (Nasdaq: CTSH) tworzy nowoczesną działalność biznesową. Pomagamy naszym klientom w modernizacji technologii, tworzeniu na nowo procesów i transformacji doświadczeń, co pozwala im utrzymać przewagę nad naszym dynamicznie zmieniającym się światem. Razem poprawiamy codzienne życie. Dowiedz się jak tego dokonujemy na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/722966/Cognizant_Logo_Logo.jpg

Źródło: Cognizant

KONTAKT:

Szczegółowych informacji udzielają:

USA

Jodi Sorensen

e-mail: jodi.sorensen@cognizant.com

Europa / Region Azji i Pacyfiku

Christina Schneider

e-mail: christina.schneider@cognizant.com

Indie

Rashmi Vasisht

e-mail: rashmi.vasisht@cognizant.com

Źródło informacji: PR Newswire

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM