Biznes i finanse

Nowy poziom inteligentnego przetwarzania dokumentów dzięki nowej wersji CheckXpert.AI® firmy Parascript

LONGMONT, stan Kolorado, 17 lutego 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka Parascript, która od ponad 25 lat oferuje wysoce wydajne rozwiązania w zakresie automatyzacji i przetwarza ponad 100 miliardów dokumentów rocznie, udostępniła dzisiaj nową wersję CheckXpert.AI, która ponownie reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie głębokiego uczenia się zastosowane w przetwarzaniu płatności.

„Jeżeli poszukują Państwo automatyzacji przetwarzania czeków na naprawdę najwyższym poziomie wydajności, jaki można osiągnąć, to najnowsza wersja CheckXpert.AI jest właśnie tym, czego Państwo potrzebują – powiedział Greg Council, wiceprezes ds. marketingu i zarządzania produktami w Parascript. – Z szybkością przetwarzania przekraczającą 98% oraz przy 99% dokładności nie ma już konieczności stosowania jakichkolwiek ręcznych czynności”.

Wprowadzając nową wersję CheckXpert.AI, Parascript kontynuuje wykorzystywanie swoich własnych algorytmów głębokiego uczenia się. Funkcja CheckXpert.AI przetwarza czeki w znacznie inteligentniejszy, porównywalny z ludzkim sposób. Obsługuje ona cały strumień dokumentów stosowanych w przypadku potwierdzeń dysponowania środkami na zabezpieczenie (ang. Proof of Deposit, POD) i przekazów (ang. Remittance). Poniżej przedstawiono podstawowe ulepszenia:

Znacząca redukcja błędów, a tym samym wzrost dokładności przy rozpoznawaniu kwot na czekach

Parascript CheckXpert.AI zdecydowanie podnosi poziom dokładności i niezawodności danych wyjściowych, co przekłada się nie tylko na niezwykle wysoki wskaźnik automatyzacji bezdotykowej, ale także na dalszą redukcję obsługi wyjątków o 75%.

Oznacza to, że CheckXpert.AI z powodzeniem przetwarza 99% czeków z dokładnością, która przewyższa dokładność ludzi, a w pewnych przypadkach przewyższa dokładność podwójnego wpisywania w niektórych zastosowaniach.

Poprawa raportowania różnych typów dokumentów

Za sprawą nowej wersji Parascript CheckXpert.AI możliwe jest dokładniejsze wykrywanie typu dokumentu dla strumienia dokumentów przetwarzanych przez banki – czeki osobiste, czeki biznesowe, dowody wpłaty, dowody kasowe, przekazy pieniężne itd. Pozwala to na trafniejszą klasyfikację dokumentów.

Udoskonalenia w lokalizacji

Narzędzie Parascript CheckXpert.AI zostało usprawnione, aby skuteczniej lokalizować pola odbiorcy i daty na czekach biznesowych. Pozwala to na jeszcze dokładniejsze wyniki odczytu odbiorcy i ograniczenie potrzeby ręcznego wpisywania danych.

Parascript

Parascript prowadzi sprzedaż nie tylko oprogramowania, lecz rzeczywistych, sprawdzalnych wyników, które pozwalają firmom zaoszczędzić ponad 1 mld USD rocznie. Klienci wybierają Parascript, gdy zamierzają wykorzystać sztuczną inteligencję w celu uzyskania zoptymalizowanego rozwiązania do przechwytywania danych z najwyższym poziomem niezawodnej automatyzacji. Parascript może się pochwalić ponadtrzydziestoletnim doświadczeniem w stosowaniu sztucznej inteligencji do rozwiązywania złożonych problemów, automatyzując procesy związane z dokumentami, które obejmują ponad 100 miliardów dokumentów rocznie. Firma Parascript zautomatyzowała przemysł pocztowy, komercyjne kancelarie pocztowe, wybory rządowe, płatności i setki innych procesów. Odwiedź stronę internetową Parascript.

Źródło: Parascript, LLC

KONTAKT:

Ariane Barragan

e-mail: ariane.barragan@parascript.com

tel. 720.731.3282

Źródło informacji: PR Newswire


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM