Biznes i finanse

Andersen Global wzmacnia swoją platformę w Afryce, poszerzając ofertę w Mali

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Firma Andersen Global poszerzyła ofertę usług podatkowych w Mali dzięki zawarciu współpracy z kancelarią Kanaga Consulting, potwierdzając, że zależy jej na dostarczaniu klientom kompleksowych usług w wymiarze lokalnym i międzynarodowym.

Założona w 2011 r. kancelaria Kanaga Consulting posiada szeroki wachlarz usług podatkowych, księgowych i doradczych, w tym w zakresie zgodności z przepisami podatkowymi, restrukturyzacji, obsługi płacowej, kontroli zarządczej, ubezpieczeń i szkoleń. Na jej czele stoi Samine Dolo – wspólnik zarządzający. Firma mieści się w Bamako i współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi klientami, w tym spółkami, rządami państw, organizacjami pozarządowymi, organizacjami wielostronnymi, partnerami rozwojowymi i innymi interesariuszami zaangażowanymi w rozwój społeczno-gospodarczy Afryki Zachodniej.

„Nawiązując współpracę z Andersen Global, pokazujemy, że naszej kancelarii zależy na świadczeniu najwyższej klasy usług. Dzięki niej dodatkowo poszerzony zostanie zakres naszych kompetencji – powiedział Somine. – Dysponując wspólną wiedzą z różnych dziedzin, możemy zachować przewagę konkurencyjną na rynku, wychodząc naprzeciw strategicznym i operacyjnym potrzebom naszych klientów”.

Prezes Andersen Global i CEO Andersen dodał:

„Nacisk na doskonałość oraz rozległa wiedza na temat lokalnych uwarunkowań, jakimi wyróżnia się kancelaria Kanaga Consulting, stanowią bezpośredni atut dla naszej platformy na rynku afrykańskim. Zasilenie przez nią naszych szeregów, w skład których wchodzi już jedna firma w Mali, przyniesie skutek w postaci synergistycznych usług podatkowych i prawnych dla klientów prowadzących działalność w regionie, jak również całym kraju. Jest to kolejny kamień milowy dla naszej ekspansji na rynku afrykańskim”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 10 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 331 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220308005159/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM