Biznes i finanse

VisitOman.om rozpoczyna działalność, przygotowując się na intensywny sezon 2022

MUSCAT, Oman, 9 marca 2022 r. /PRNewswire/ — VisitOman.om, internetowa platforma rezerwacji podróży dla partnerów handlowych Sułtanatu Omanu, oficjalnie uruchomiła system rezerwacji. Wraz z przygotowaniem międzynarodowego sektora podróży i turystyki do powrotu do pełni sił w 2022 roku VisitOman.om chce pozwolić światu cieszyć się pięknem tego kraju, oferując partnerom handlowym kompleksowe rozwiązania w zakresie podróży.

VisitOman.om jest pierwszą w kraju autoryzowaną zintegrowaną platformą cyfrową przygotowaną specjalnie do obsługi międzynarodowej branży turystycznej. Nowoczesny system cyfrowy oferuje partnerom z sektora biznesowego (B2B) innowacyjne rozwiązanie w zakresie turystyki przyjazdowej, ułatwiając planowanie, rezerwację i tworzenie pakietów, które pozwolą zaprezentować światu pełen potencjał Omanu.

Shabib Al Maamari, dyrektor zarządzający Visit Oman, oświadczył: „Naszym celem jest ustanowienie jednolitych standardów w zakresie regulowanych tras, oferty turystycznej, cen, jasnych zasad i warunków oraz precyzyjnie zdefiniowanych umów dotyczących obsługi klienta. Platforma oferuje stymulujące możliwości biznesowe dla sieci partnerów, jednocześnie realizując cel, jakim jest ożywienie turystyki w Omanie i wspieranie jego pozycji wśród światowych rynków podróży i turystyki zgodnie z Narodową Strategią Turystyki 2040”.

Obustronnie korzystna propozycja dla partnerów handlowych w branży turystycznej

Oparta na zaawansowanej technologii cyfrowej platforma jednoczy wszystkich dostawców usług turystycznych dla partnerów handlowych na kluczowych rynkach całego świata, gwarantując natychmiastowe potwierdzenia wszystkich rezerwacji i tworząc bezproblemową podróż, budując całościowy plan podróży od momentu wejścia gości na pokład samolotu do Omanu do momentu wyjazdu.

Przygotowanie indywidualnej podróży życia

Zespół VisitOman.om odwiedza operatorów i dostawców usług w całym kraju, aby móc polecić klientom wyjątkowe atrakcje. Niezależnie od tego, czy będzie to tradycyjna lekcja gotowania na odległej górze, niestandardowa wycieczka czy ekskluzywne wrażenia, portal oferuje użytkownikom elastyczność w dostępie do wstępnie przygotowanych pakietów lub możliwość stworzenia dynamicznej podróży życia dla swoich gości. W związku z rozwojem sektora organizacji konferencji i imprez motywacyjnych Omańskie Centrum Kongresowe i Wystawiennicze także zostało zintegrowane z platformą, łącząc partnerów ze strategicznymi i międzynarodowymi organizatorami takich wydarzeń.

Gwarancja jakości

Dzięki strategicznym i komercyjnym partnerom platforma łączy cały akredytowany omański łańcuch dostaw usług turystycznych. Każdy oferent wymieniony na platformie poddawany jest rygorystycznemu procesowi weryfikacji jakości, aby zapewnić, że prezentowane klientom opcje spełniają oczekiwania. Użytkownicy mogą być pewni, że szeroki wybór dopasowanych i konfigurowalnych możliwości podróży, w tym lotów, zakwaterowania, transportu, miejsc docelowych, atrakcji turystycznych i restauracji, spełnia najwyższe standardy i pozytywnie reprezentuje kraj za każdym razem, gdy gość wybiera dane usługi.

Portal VisitOman.om jest dla branży turystycznej bramą do nieograniczonych możliwości. Zapewnia bogactwo najwyższej jakości zasobów informacji o tematyce podróżniczej, pozwalających odkryć wszystko, co kraj ten ma do zaoferowania. Będąc cyfrową wizytówką Sułtanatu Omanu, VisitOman.om usprawnia handel między biurami podróży i dostawcami dzięki bezproblemowemu procesowi rezerwacji w formie cyfrowej. Więcej informacji, możliwość rejestracji lub nawiązania kontaktu można znaleźć na stronie VisitOman.om.

VisitOman.om

VisitOman.om jest pierwszą w Sułtanacie Omanu cyfrowo natywną i godną zaufania platformą rezerwacji online. Dynamiczna i wszechstronna witryna, stworzona z myślą o lokalnych i międzynarodowych podmiotach branży turystycznej, oferuje partnerom kompleksowe rozwiązania, które ułatwiają sporządzanie ofert, dokonywanie rezerwacji i korzystanie z pełnego potencjału Omanu.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1762093/Visit_Oman_International__3.jpg

Źródło: VisitOman.om

KONTAKT:

Szczegółowych informacji udzielają:

Manal Al Kiyumi

Centrum Kongresowe i Wystawowe Omanu

VisitOman.om

e-mail: malkiyumi@ocec.om

Sudipta Dasgupta

TRACCS

e-mail: sudipta.dasgupta@traccs.net

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM