Biznes i finanse

Vantage zdobywa nagrodę dla najlepszego dostawcy usług transakcyjnych w regionie Azji-Pacyfiku podczas gali Międzynarodowych Nagród Finansowych ADVFN 2022

SINGAPUR, 22 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Vantage, międzynarodowy broker działający na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, ogłasza dzisiaj, że został wybrany „Najlepszym dostawcą usług transakcyjnych w regionie Azji-Pacyfiku” podczas gali Międzynarodowych Nagród Finansowych ADVFN 2022.

Nagrody, przyznawane przez panel ekspertów już ósmy rok, są wyrazem uznania dla najlepszych w swojej klasie produktów i usług z branży tradycyjnych usług finansowych i fintech.

„Otrzymanie tej nagrody podczas gali Międzynarodowych Nagród Finansowych ADVFN 2022 to dla nas zaszczyt – powiedział Marc Despallieres, dyrektor ds. strategicznych Vantage. – Jest to prawdziwe potwierdzenie sensu naszych starań w kierunku tworzenia innowacji, budowania naszej obecności w regionie Azji-Pacyfiku i zapewniania najlepszego w swojej klasie ekosystemu transakcyjnego dla naszych klientów”.

„Vantage działa w regionie Azji-Pacyfiku od kilku lat, ale nie mogliśmy spocząć na laurach, biorąc pod uwagę rosnące wyrafinowanie naszych klientów i ich wysokie oczekiwania”.

„Zamiast tego pracowaliśmy nadal na wschodzących rynkach, ulepszając doświadczenia naszych klientów, zapewniając niezbędne narzędzia dla ultragładkiej realizacji i rozszerzając nasze rejony działalności w taki sposób, aby objąć nią dotąd niedostępnych klientów i rozwijając ofertę produktową przy jednoczesnym utrzymaniu niskich opłat transakcyjnych spełniających oczekiwania użytkowników”.

„Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby serdecznie podziękować mojemu zespołowi za jego ciężką pracę, a także moim klientom za ich niesłabnące wsparcie dla Vantage”.

To drugie ważne wyróżnienie otrzymane przez Vantage w regionie Azji-Pacyfiku od czasu rebrandingu w 2021 r.. Spółka Vantage została wcześniej wyróżniona podczas gali Transform Awards Asia 2021 – nagród obejmujących region Azji-Pacyfiku, które podkreślają doskonałość i innowacyjność w dziedzinie rozwijania marek.

Podczas Transform Awards Asia, spółka Vantage otrzymała nagrody „Najlepszy projekt rozwoju marki odzwierciedlający zmiany w obrębie misji, wartości i pozycji” oraz „Najlepsza identyfikacja wizualna w sektorze usług finansowych”.

Vantage

Vantage jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, wskaźników i akcji.

Spółka posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Obecnie zatrudnia przeszło 1000 pracowników w ponad 30 oddziałach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji oraz szybszą i prostszą platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości handlowych.

Skorzystaj z możliwości rynkowych dzięki inteligentniejszym transakcjom – trade smarter @vantage.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM