Biznes i finanse

Míage Skincare w ekskluzywnym salonie z oficjalnymi upominkami z okazji 64. edycji nagród GRAMMY

LOS ANGELES, 28 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Míage Skincare, linia bezwodnych produktów do pielęgnacji skóry łącząca wiedzę o ludzkich komórkach macierzystych i izotoniczne dostarczanie składników odżywczych, ma zaszczyt poinformować, że cała linia jej produktów znajdzie się w oficjalnym saloniku upominkowym 64. edycji nagród GRAMMY® oraz w oficjalnych torbach upominkowych.

64. gala rozdania nagród GRAMMY, która odbędzie się w Las Vegas w MGM Grand Garden Arena, stanowi najważniejsze wyróżnienie i wyraz najwyższego uznania dla muzyki. Dodatkowo na prezenterów i wykonawców czeka szereg upominków od różnych marek.

Zaprezentowana zostanie cała linia kosmetyków do pielęgnacji skóry Míage, w tym następujące pełnowymiarowe produkty:

· Awakened, Izotoniczny eliksir pod oczy: skoncentrowana kuracja pod oczy mająca na celu pobudzenie głębokiego mikrokrążenia i stymulację komórek macierzystych,

· Invoke, Krem na noc: podwójnie działający krem na noc i intensywnie pielęgnująca maseczka, która pobudza uśpione komórki macierzyste do aktywności i prawidłowego rozwoju,

· Manifest, Balsam na dzień: bezwodna i pełna składników odżywczych formuła nawilżająca zapewniająca codzienne wsparcie komórkom.

· Bloom, Kuracja do ust La Milpa: Bloom to skuteczny preparat o działaniu leczniczym, który głęboko odżywia i przynosi ukojenie ustom,

· Clarity, Formuła oczyszczająca: tonizujący preparat do oczyszczania twarzy, który delikatnie usuwa zanieczyszczenia zatykające pory, tłuszcze i czynniki środowiskowe ze skóry.

Decydując się na wprowadzenie bogatszych i bardziej aktywnych formuł pielęgnacyjnych, firma Míage zastąpiła wodę zastrzeżonym ekstraktem z kaktusa La Milpa. Te izotoniczne roztwory charakteryzują się wyjątkową zdolnością do pracy w osmozie ze zdrowymi komórkami skóry, co pozwala mieszankom składników odżywczych aktywujących komórki macierzyste w naturalny i bardziej efektywny sposób przenikać przez skórę. Jednocześnie w celu wprowadzenia swojego kluczowego składnika regeneracyjnego do receptur Míage firma nawiązała współpracę z MEBO Technology, przedsiębiorstwem zajmującym się badaniami medycznymi nad technologią regeneracyjną dla ofiar poparzeń, właścicielem ponad 60 patentów, dzięki któremu wyleczono ponad 40 milionów pacjentów z poparzeniami w ponad 70 krajach.

Ceremonia wręczenia tegorocznych nagród GRAMMY odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia 2022 r. i będzie transmitowana na żywo przez CBS Television Network o godz. 20:00 ET / 5:00 PT oraz będzie dostępna na żywo i na żądanie w Paramount+.

Więcej informacji na temat Míage Skincare można znaleźć na stronie https://miageskin.com

Míage

Na przeszłość należy patrzeć z wdzięcznością, ale nigdy z tęsknotą. Míage wprowadza nowoczesną kategorię transformujących kosmetyków do pielęgnacji skóry, które wykraczają poza koncepcję „zapobiegania starzeniu się” i przenoszą akcent na bycie obecnym. Míage to nie tylko nowoczesna filozofia, ale również nauka. Firma odkrywa pozbawione wody formuły odżywcze, które działają w osmozie i harmonii ze skórą na każdym etapie życia. Opatentowany izotoniczny roztwór z kaktusa La Milpa zastępuje hipotoniczne roztwory wody dejonizowanej, powszechnie stosowane w większości produktów do pielęgnacji skóry, dzięki czemu bogate mieszanki składników Míage skuteczniej dostarczają skórze leczniczych substancji odżywczych, białek i aminokwasów, powodując, że cera promienieje blaskiem i zdrowiem, pozwalając na pełne uznanie dla własnego obecnego piękna.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1762615/Waterless_Skincare_Line.jpg

Źródło: Miage Skincare

KONTAKT:

Shirly Veng

e-mail: sveng@miageskin.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM