Biznes i finanse

Ekosystem EcoFlow DELTA Pro zdobywa nagrodę Red Dot Design Award 2022

BERLIN, 31 marca 2022 r. /PRNewswire/ — EcoFlow, spółka zajmująca się przenośnym zasilaniem i rozwiązaniami w zakresie energii odnawialnej, została wyróżniona nagrodą Red Dot Design Award 2022, a EcoFlow DELTA Pro i akcesoria ekosystemu zostały uznane za najlepsze w kategorii „Wzornictwo produktu”. Red Dot Design Award to jeden z największych konkursów wzornictwa na świecie, a jego charakterystyczna czerwona kropka służy jako znak rozpoznawczy wybitnego wzornictwa na całym świecie od ponad 60 lat.

„Bardzo się cieszymy, że ekosystem EcoFlow DELTA Pro został doceniony przez jury nagrody Red Dot – powiedział Thomas Chan, dyrektor ds. badań i rozwoju w EcoFlow. – Jest to wspaniały wyraz uznania dla naszej filozofii projektowania produktów, która od samego początku miała u podstaw stworzenie zrównoważonej przyszłości dla wszystkich. Jest to kolejne wyróżnienie i kamień milowy dla EcoFlow i naszych produktów”.

W tym samym dniu EcoFlow ogłosiło również, że długo oczekiwana pełna premiera ekosystemu EcoFlow DELTA Pro będzie miała miejsce 15 kwietnia. Cały ekosystem, który obejmuje przenośną stację zasilania DELTA Pro oraz wszystkie towarzyszące jej akcesoria, jest pierwszym w branży zintegrowanym rozwiązaniem energetycznym, które zajmuje się wytwarzaniem, przechowywaniem i wykorzystaniem energii, umożliwiając zrównoważone podejście do energii zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

„EcoFlow stał się ważnym elementem realizacji światowej misji polegającej na uzyskaniu neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla poprzez ciągły rozwój innowacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, a sukces ekosystemu EcoFlow DELTA Pro oznacza kolejny duży krok naprzód” – powiedział Chan.

Uruchomiony po raz pierwszy na Kickstarterze w lipcu 2021 r. ekosystem EcoFlow DELTA Pro szybko zebrał ponad 10 milionów euro, bijąc rekord platformy w kategorii projektu technologicznego, który otrzymał największe wsparcie. W październiku tego samego roku podstawowe urządzenie ekosystemu – przenośna stacja zasilania EcoFlow DELTA Pro – zostało umieszczone na liście 100 najlepszych wynalazków 2021 roku magazynu TIME.

EcoFlow

EcoFlow jest firmą dostarczającą rozwiązania obejmujące przenośne systemy zasilania i odnawialne źródła energii. Od założenia w 2017 r. EcoFlow zapewnia bezproblemowe korzystanie z energii elektrycznej klientom na ponad 100 rynkach dzięki seriom przenośnych stacji zasilania DELTA i RIVER i przyjaznym dla środowiska akcesoriom. Misją EcoFlow jest zrewolucjonizowanie sposobów dostarczania energii stosowanego przez świat poprzez wprowadzanie innowacji obejmujących lżejsze, trwalsze, ekologiczne i ciche urządzenia do magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. Produkty EcoFlow są już dostępne w 40 krajach i regionach w Europie za pośrednictwem sieci ponad 300 lokalnych punktów sprzedaży.

Więcej informacji na stronie EcoFlow.

Źródło: EcoFlow Europe s.r.o.

KONTAKT:

EcoFlow Europe PR

e-mail: donna.ding@ecoflow.com

Źródło informacji: PR Newswire

 


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM