Biznes i finanse

ING Hubs Poland napędza cyfrową transformację grupy ING

„Zmianą nazwy na ING Hubs Poland chcemy podkreślić, że jesteśmy integralną częścią ING, jednym z wielu współpracujących hubów. Pracujemy razem, budując centra wokół wiedzy i kompetencji. Stąd od 7 kwietnia wszystkie lokalizacje ING Business Shared Services będą działać pod nową nazwą: ING Hubs. Nasza lokalna nazwa zmieni się na ING Hubs Poland” – informuje Paweł Michalik, dyrektor zarządzający ING Hubs Poland.

ING Hubs Poland jest jednym z globalnych hubów świadczących usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Od prawie 20 lat podejmuje wyzwania i udowadnia, że jest godnym zaufania partnerem wspierającym ING w cyfrowej transformacji. To dzięki jego działalności ING to firma technologiczna z licencją bankową. ING Hubs Poland, w ramach obszaru IT, zajmuje się bezpieczeństwem, usługami zdalnymi i aplikacyjnymi oraz hostingiem. Usługi operacyjne świadczone są przez jednostki, takie jak: Risk Hub, Cards Hub, Know Your Customer, Centralised People Services Hub czy Compliance Hub.

„Dzięki doświadczeniu, które łączy IT ze znajomością sektora finansowego oraz umiejętnościom budowania produktów i kompleksowych usług, mamy w ING unikalną pozycję. Wykorzystujemy ten potencjał, aby optymalizować procesy i przeprowadzać jednostki biznesowe przez cyfrową transformację” – podkreśla Paweł Michalik.

Strategia, wartości i oferta dla pracowników ING Hubs Poland pozostają takie same. Jednocześnie zmiana nazwy daje wiele szans. Firma planuje wykorzystać tę okazję, aby wzmocnić strategiczny przekaz, że chce jeszcze bardziej napędzać cyfrową transformację ING we wszystkich liniach biznesowych spółki. Niezmienna pozostaje też pozycja firmy na rynku pracy, wynikająca z przynależności do ING (świetna kultura pracy, zwinna organizacja, globalny zasięg, koncentracja na technologii).

Zmiana nazwy ma charakter całościowy, co oznacza, że ujednolicona nazwa ING Hubs Poland zostanie wprowadzona we wszystkich kanałach komunikacji – wewnętrznych i zewnętrznych.

Nazwa prawna zmienia się z ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce na ING Hubs B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM