Biznes i finanse

„Mobilność 2032: czy jesteś gotowy?” pierwsza globalna edycja corocznej konferencji

Webfleet Solutions, jeden z wiodących globalnych dostawców rozwiązań telematycznych należący do grupy Bridgestone, zaprasza na pierwszą globalną edycję corocznej konferencji Webfleet Mobility Conference, w której wezmą udział eksperci z 21 krajów, w tym z Polski. Jednodniowa, bezpłatna wirtualna konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2022 r. pod hasłem „Mobilność 2032: Czy jesteś gotowy?”.

Podczas międzynarodowych prezentacji eksperci branżowi poruszą szereg ciekawych zagadnień, a także omówią wyzwania na najbliższe lata. Greg Lindsay, dziennikarz i futurysta opowie o wizji mobilności miejskiej wypełnionej samojezdnymi skuterami i dronami, Carla Detrieux, z Volta Trucks przybliży trendy zmieniające transport ciężki – od autonomicznego platooningu po paliwa alternatywne, natomiast zarządzający firmami Mercedes-Benz Connectivity Services (Sten Rauch), project44 (Michael Miller) i Alexej Schmidt (EasyPark) dyskutować będą nad rolą współpracy i integracji danych w kreowaniu nowych rozwiązań w sektorze mobilności.

Polska część konferencji obejmować będzie wystąpienia na temat elektromobilności, wyzwań rynku transportowego, a także rozwoju telematyki dla wsparcia w rozwoju firm flotowych. Prelegenci poruszą nastepujące tematy związane z mobilnością podczas panelu dyskusyjnego, wystąpień oraz prezentacji:

– Rozwój elektromobilności w Polsce, Maciej Mazur, dyrektor zarządzający, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych: Maciej Mazur opowie o tym, jak wygląda obecnie elektromobilność w Polsce oraz odpowie na pytanie na jakim etapie rozwoju zrównoważonego transportu jest polski rynek oraz co musi się stać, żeby ten rozwój zdynamizować.

Strategia rozwoju zrównoważonej mobilności Grupy Bridgestone, Radosław Bółkowski, dyrektor zarządzający, Bridgestone: ewolucja systemów do zarządzania w transporcie i zrównoważona produkcja opon i wyrobów z gumy dla aut elektrycznych w grupie Bridgestone.

Biznes flotowy w Europie Środkowo-Wschodniej na przykładzie rynku węgierskiego, Márkus Tibor, dyrektor handlowy, członek zarządu, MARSO Kft.: Márkus Tibor omówi elementy strategiczne, które pozwalają firmie wyróżniać się na tle innych dostawców usług, podzieli się informacjami jak MARSO zdobyła przewagę rynkową oraz w jaki sposób planuje umacniać swoją pozycję na rynku.

– Rola telematyki w budowaniu mobilnej przyszłości, Michał Dmochowski, Product Manager EV, Webfleet Solutions: przyrost liczby ludności, zanieczyszczenia powietrza, większa ilość aut na drogach, brak miejsc parkingowych to jedne z wyzwań współczesnego transportu. Michał Dmochowski omówi rozwój elektrycznej motoryzacji i jej ewolucję w kierunku mobilności.

– Mobilność 2032 – Czy jesteśmy gotowi? – panel ekspercki prowadzony przez Agnieszkę Szwaj, Marketing Manager Poland & EE, Webfleet Solutions z udziałem ekspertów rynku transportu i logistyki: Michała Wolaka, eksperta branży TSL, Polski Instytut Transportu Drogowego; Roberta Przybylskiego, redaktora Rzeczpospolitej; Michała Koralewskiego, redaktora naczelnego magazynu Logistyka i Tomasza Siwińskiego, redaktora naczelnego magazynu Fleet: eksperci sektora związanego z logistyką i mobilnością będą dyskutować o tym w jaki sposób branża transportowa może odpowiedzieć na stojące przed nią wyzwania oraz jak może przyczynić się do zmian w transformacji gospodarki na bardziej przyjazną środowisku.

„Webfleet Mobility Conference to idealne wydarzenie dla wszystkich, którzy nie tylko szukają sposobów, aby się do nich efektywnie dostosować, ale także szukają inspiracji dla budowy długoterminowych strategii rozwoju swoich biznesów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do udziału” – podsumowuje Dariusz Terlecki.

Konferencja Webfleet Mobility w skrócie:
26 Kwietnia 2022 r.
Online na żywo oraz później na żądanie.
Bezpłatna rejestracja na stronie.
Zobacz program konferencji.

Więcej informacji na stronie: https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/lp/mobility-conference-2022/?cid=7016N000000DuLmQAK 

Źródło informacji: Webfleet Solutions

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM