Nauka i technologie

Kaseya poszerza swoją obecność na międzynarodowym rynku otwierając nowe biuro w Polsce

KRAKÓW, Polska–(BUSINESS WIRE)– Kaseya, czołowy dostawca połączonych usług zarządzania IT i oprogramowania bezpieczeństwa dla dostawców usług zarządzanych (MSP – managed service providers) oraz małych i średnich firm, ogłosił dzisiaj, że spółka poszerza swoją obecność na rynku europejskim, otwierając biuro w Krakowie, w Polsce. Nowa lokalizacja, która została otwarta na początku roku, będzie pełniła funkcję kluczowego Centrum Doskonałości prowadzącego prace badawczo-rozwojowe, zaprojektowanego w celu przyciągnięcia najbardziej utalentowanych specjalistów w zakresie technologii i generowania możliwości rozwoju kadr w tej społeczności.

Powierzchnia biurowa, obejmująca 21 000 stóp kwadratowych (ok. 1951 m2) zgodnie z zawartą umową i kolejne 20 000 stóp kwadratowych (ok. 1858 m2) planowane do końca bieżącego roku, mieści się w strategicznej lokalizacji w sercu miasta. Kaseya jest na dobrej drodze do zatrudnienia ponad 150 nowych pracowników do końca 2022 r., przy czym docelowy poziom zatrudnienia to 500 osób do 2025 roku. Centrum Doskonałości skoncentrowane jest na budowaniu zespołu inżynieryjnego odpowiedzialnego za prace badawczo-rozwojowe i zespołu pracowników ds. cyberbezpieczeństwa o dużych możliwościach rozwoju.

„Dostrzegliśmy ogromny potencjał w Krakowie, będącym miastem uniwersyteckim, w odniesieniu do dostępności utalentowanych kadr – powiedział Fred Voccola, dyrektor generalny, Kaseya. – Z niecierpliwość czekamy na możliwość wsparcia kolejnego pokolenia specjalistów inżynierii, pomagając równocześnie miastu w ugruntowaniu pozycji globalnego ośrodka technologicznego”.

W celu zaznaczenia swojej obecności w regionie, Kaseya planuje wprowadzenie programu praktyk i ustanowienie partnerstw z lokalnymi uczelniami i innymi organizacjami społecznymi w celu szkolenia i rozwoju personelu. Wielu z zatrudnionych inżynierów rozpocznie pracę na stanowiskach niższego szczebla, po czym w ramach programu firmy Grow Your Own, wspierającego pracowników na ich ścieżce kariery w firmie Kaseya, uzyskają dostęp do szkoleń i programów mentorskich, umożliwiających pokonywanie kolejnych szczebli kariery w organizacji.

„Mamy wspaniałe doświadczenia płynące z pracy z polskimi dostawcami i uważamy, że mocno wpisujemy się w ich rodzącą się kulturę technologiczną oraz przewidujemy, że będziemy tam osiągać sukcesy” – dodał Fred Voccola.

Decyzja w sprawie otwarcia biura w Polsce jest częścią szeroko zakrojonej strategii zwiększenia udziału w rynku europejskim i rynkach regionu Azja-Pacyfik. Firma obecnie prowadzi działalność w Dublinie w Irlandii, w Bangalore w Indiach i w australijskim Sydney.

Krakowskie uczelnie lub organizacje, które chcą uzyskać szczegółowe informacje na temat partnerstwa z firmą Kaseya i programu Grow Your Own, mogą skontaktować się z nami mailowo, pisząc na adres pr@kaseya.com i wpisując „Poland GYO” w tytule wiadomości.

Kaseya

Kaseya jest czołowym dostawcą połączonych usług zarządzania IT i oprogramowania bezpieczeństwa dla dostawców usług zarządzanych (MSP – managed service providers) oraz małych i średnich firm. Dzięki swojemu podejściu skoncentrowanemu na kliencie, Kaseya dostarcza najlepsze w swojej klasie technologie, które umożliwiają organizacjom skuteczne zarządzenie IT, oraz zabezpieczenie i tworzenie kopii zapasowych zasobów IT. Kaseya oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie zarządzania IT, obejmującą popularne marki: Kaseya, IT Glue, RapidFire Tools, Spanning Cloud Apps, ID Agent, Graphus, RocketCyber, TruMethods i Unitrends. Rozwiązania te dają firmom możliwość centralnego zarządzania zasobami IT, łatwego zarządzenia zdalnymi i rozproszonymi środowiskami, uproszczenia tworzenia kopii zapasowych i usuwania skutków poważnych incydentów, zabezpieczenia przez cyberatakami, skutecznego zarządzania kwestiami zgodności i zasobami sieciowymi, usprawnienia obiegu dokumentacji IT i automatyzacji funkcji zarządzania IT. Prywatna spółka Kaseya ma siedzibę główną w Miami na Florydzie i jest obecna w ponad 20 krajach. Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.kaseya.com/.

Źródło: Kaseya

KONTAKT:

KYLIE BANKS
Kaseya
tel. 813-841-6054
e-mail: kylie.banks@kaseya.com

VICTORIA JOHNSON
Walker Sands
tel. 312-267-0066
e-mail: victoria.johnson@walkersands.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.
 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM